2018-03-09

Dwie pary odpadły z „Tańca z Gwiazdami”. Byli najsłabsi?

0

Rywalizacja o Kryształową Kulę robi się bardzo emocjonująca. Po pierwszym odcinku, w którym wszyscy uczestnicy zachowali szanse na dalszy udział, tym razem aż dwie pary pożegnały się z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kto zaskoczył i błyszczał, a dla kogo jury było surowe?

Ponad 3 miliony widzów oglądało inaugurację ósmego sezonu. Dziękujemy! Walka o nagrodę główną jednak dopiero się rozpoczyna, a chętnych na końcowy sukces nie brakuje. Już po pierwszym odcinku rozpoczęły się typowania, kto zajdzie najdalej... Są sensacje i miłe zaskoczenia. Wszyscy mają cel i chcą udowodnić, że nie trafili do programu przypadkowo. To najlepsza motywacja.

Temat drugiego odcinka? Hobby! Inspiracje były więc dla wszystkich wyjątkowo bliskie sercu. Gwiazdy mogły wcielić się w role, które dotyczą ich zainteresowań i pasji. - Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma - zażartowała prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna, nawiązując do popularnej niegdyś piosenki. - Ja mam psa - odpowiedział Krzysztof Ibisz. No i zaczęło się! Jak przebiegała rywalizacja i dla kogo ten dzień okazał się szczęśliwy?

Mistrzyni świata fitness Kasia Dziurska z w duecie z Tomaszem Barańskim zaprosili na swoistą lekcję wf w rytmie cha-cha. - Siłownia pomogła mi w wielu aspektach życia - wyznała wysportowana uczestniczka tanecznego show. - Na przykład po śmierci mamy, gdzie odnalazłam spokój. Pomogła mi kiedy miałam depresję. Pasja pomogła mi wrócić do żywych - mówiła wzruszona. - Świetny początek programu. Siła, kondycja i kawał solidnej cha-chy - ocenił taneczny popis Michał Malitowski. - Bardzo ładnie - wtórowała Ola Jordan. - Mnie się chce cały czas oglądać Kasieńkę - komplementował Andrzej Grabowski. - Twoją zaletą jest świadomość ruchu. To rzadkość wśród gwiazd - zauważyła Iwona Pavlović. Do pary powędrowało 31 punktów od jury.

Następnie na parkiecie pojawiła się „LittleMooonster96”, czyli Angelika Mucha i jej nauczyciel Rafał Maserak. Para miała przenieść się w tańcu do świata mediów społecznościowych, dobrze znanego youtuberce. - Moją pasją są koncerty, przede wszystkim Justina Biebera - przyznała Angelika. Jak wypadła? Czy był w tym jazz? - Na pewno rządzisz w sieci, ale tańczysz jak mucha w smole. Zapatrzyłaś się na Jarka Kreta - występ nie przypadł do gustu Iwonie Pavlović. - Dla mnie dziś było lepiej. Więcej wiary w siebie - apelował Michał Malitowski. - Fajnie tańczyłaś, ale czegoś brakuje. Powinnaś zatańczyć emocjami - oceniła Ola Jordan. Zasłużyli na 24 punkty.

Lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź - prywatnie pasjonat motoryzacji i szybkich samochodów, posadził Waleriję Żurawlewą na prawym fotelu auta. - To że mam kasę było okupione ciężką pracą i nauką. Jestem apodyktycznym samcem alfa - wyznał przed występem chirurg gwiazd. Paso doble to wymagająca taneczna podróż, ale czy „Mission Impossible”? - Świetnie tupałeś - powiedział Andrzej Grabowski. - Widać było, że się starasz. Tupanie było najlepsze - dodała Iwona Pavlović. - Musisz uważać na ręce i pozycję ciała - zwróciła uwagę Ola Jordan. - Figury były, ekspresja genialna - stwierdził Michał Malitowski. Jurorzy uznali, że należą im się 24 punkty. - Miałem tylko dwa dni na treningi - podkreślił Krzysztof Gojdź, ostatnio chory na anginę z grypą.

Odrobinę zimno zrobiło się w trakcie występu aktorki Wiktorii Gąsiewskiej i Oskara Dziedzica, bo... wybrali się na łyżwy. To pasja młodej artystki, która usiłowała nauczyć jazdy na lodzie swojego tanecznego partnera. - Między nami powoli buduje się zaufanie - wskazała. Czy ich walc wiedeński był gorący? - Piękna praca stóp od pięty, bez tak zwanej czkawki. Cieszę się, że mamy takie dobro techniczne w tym programie - doceniła Iwona Pavlović. - Było naprawdę ładnie - wtórowała Ola Jordan. - To było płynne. To co mi się w tobie bardzo podoba, to to, że jesteś naturalna, urocza - mówił Michał Malitowski. Werdykt? 30 punktów!

Nisko oceniony w debiucie prezenter pogody Jarosław Kret oraz Lenka Klimentova zajęli się turystyką. Dokąd miała ich zaprowadzić przebojowa salsa z hitem „Despacito”? - Nie jesteś Latynosem, nic się nie poprawiło - uznała Ola Jordan. - Nie ma złych tancerzy, tylko wina brak - skomentował w żartobliwy sposób występ „pogodynka” Michał Malitowski. - Gwałt przez oczy - dodał. - Talent nie brwi. Nie masz, nie dorysujesz. Przejdziesz do historii... - wskazała Iwona Pavlović. Nota łączna: 14 punktów. - Jestem upośledzony tanecznie - nie krył się z samooceną Jarosław Kret w rozmowie z Pauliną Sykut-Jeżyną.

Jaki temat przewodni wybrała do swojej tanecznej prezentacji Renata Kaczoruk? Z partnerującym jej Michałem Jeziorowskim postanowili wkroczyć do show-biznesu. Z tangiem... na ustach. - Muzyka przywraca mnie do równowagi - mówiła przed wejściem na parkiet i zaczęła występ od śpiewu, który dowiódł, że jest wszechstronnie uzdolniona. A jak długonoga modelka prezentowała się w zmysłowym tańcu? - Jest bardzo dobrze. Genialnie tańczyłaś - uznała Iwona Pavlović. - Bardziej „compact” - zauważyła Ola Jordan. - Tańcz i śpiewaj! Piękne tango - zachęcał Andrzej Grabowski. - Talent, praca i odwaga - chwalił Michał Malitowski. - Lubię adrenalinę. W tangu czułam wiatr we włosach - mówiła po występie Renata Kaczoruk. Do pary trafiło 30 punktów.

Nadszedł czas na lidera pierwszego odcinka. Wojowniczy raper Popek, znany z walk KSW, zademonstrował z Janją Lesar rytmiczny „Kung Fu Fighting” w stylu cha-cha. - Wcześniej wstydziłem się muzyki, tak jak wstydziłem się tańczyć - przyznał się artysta. Do występu znów podszedł z zaangażowaniem. - Opanowałeś trudną choreografię. Więcej trenuj biodra i nogi. Z tańcem jest jak z byciem dobrym kochankiem. Trzeba trenować, czasem nawet samemu - powiedział Michał Malitowski. - Myśl jak tancerz, bądź bardziej artystyczny - dopingowała Ola Jordan. - Miej taniec tam, gdzie masz serce jak wchodzisz do walki - radził Andrzej Grabowski. - Urzekłeś mnie swoją starannością. Dbałeś o stópki, paluszki i rytm. Miej serce na swoim miejscu - skontrowała Iwona Pavlović. - Pospinało mnie troszku - przyznał po występie Paweł Mikołajuw. Od sędziowskiej czwórki otrzymali 22 punkty.

Dziennikarka Beata Tadla i Jan Kliment aż gotowali się do foxtrota i zaserwowali wszystkim „Śniadanie do łóżka”.

Wcześniej jednak Beata zaprosiła Janka do swojego domu. - Kuchnia to mój parkiet. Mam tu relaks - mówiła. Czy tańczy równie dobrze, jak gotuje? - Koncentruj się nad techniką, ale było fajnie - zauważyła Ola Jordan. - Bardzo dobrze - chwalił Andrzej Grabowski. - Trzeba pracować nad uwspólnianiem. Masz urok i wdzięk - cmokał z zachwytu Michał Malitowski. - Tańczysz uroczo, ale rama się załamywała - napomknęła Iwona Pavlović. Dorobek pary to 23 punkty.

Zagrożony w pierwszym odcinku wokalista Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska chcieli jeszcze wejść do gry. A konkretnie do „Mario Bros”. Jak? Quickstepem. - Technika na zero - juror Michał Malitowski szybko sprowadził na ziemię fana gier komputerowych. - Duża dziura miedzy wami - podsumowała Ola Jordan. - Byłeś śmieszny. W przebraniu wyglądałeś totalnie idiotycznie. Mi się podobało - ocenił Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović była sceptyczna i uznała, że był to „taniec bez stylu”. Wynik: 18 punktów i... game over.

Znana z programu „Nasz nowy dom” architekt Martyna Kupczyk i Żora Korolyov postanowili zaprojektować w tańcu coś trwałego. Czy cha-cha okazała się budująca? - Fajnie miałaś rączki. Pracuj nad stopami - klarowała Ola Jordan. - Martyno, zaszalej! Masz pokazać serce - prosiła Iwona Pavlović. - Brakuje pazura, odważ się! - namawiał Andrzej Grabowski. - Przyjemnie się to ogląda - zauważył Michał Malitowski. Co wyszło z tej mieszanki opinii? Tabliczki w górę i solidne 23 punkty.

Na koniec drugiego odcinka show swoje umiejętności zaprezentował aktor Dariusz Wieteska w parze z Kasią Vu Manh. Rozpędzili się w paso doble i okazało się, że... niekoniecznie chcą używać hamulców. Żywiołowy taniec spodobał się nie tylko widzom. - Najlepiej dziś tańczący facet. Nie pękaj, tylko tak dalej! - ekscytowała się Iwona Pavlović. - Bądź mustangiem, a nie łyskiem z pokładu Idy - radził Andrzej Grabowski, nawiązując do motoryzacyjnego hobby aktora. - Lepiej niż tydzień temu - zauważyła progres Ola Jordan. - Fajne zaangażowanie - docenił Michał Malitowski. Dobre opinie znalazły odzwierciedlenie w punktacji: 30 punktów.

Drugi odcinek ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” krył podwójne emocje. Po dodaniu głosów z pierwszego odcinka, decyzją widzów z dalszej walki o Kryształową Kulę wyeliminowani zostali: Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka Klimentova.

Zobacz kulisy:

W kolejnym odcinku zobaczymy dziewięć par. Kto jest wśród faworytów i ma szanse na końcowy sukces?

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 2

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Wiktoria Gąsiewska: Nie peszą mnie kamery
Popek nad życie kocha muzykę i córkę! A taniec?
Najlepsza kreacja pierwszego odcinka „Tańca z Gwiazdami”?
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Tego nie było w telewizji
Jak Ola Jordan prezentuje się w „Tańcu z Gwiazdami”?
Znamy pierwszą decyzję w „Tańcu z Gwiazdami”
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Jaka jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze
© Polsat 2018