2017-12-23

Kolędowanie z Fundacją POLSAT i gwiazdami

0

Enej, Ania Wyszkoni i Natalia Szroeder wprawili wszystkich w świąteczny nastrój. Bo nic skuteczniej od kolęd nie przywołuje atmosfery Wigilii i Bożego Narodzenia. Kolędowanie z Fundacją POLSAT to był najlepszy początek tego wyjątkowego wieczoru.

W Wigilię Telewizja POLSAT tradycyjnie już pomogła widzom wczuć się w radosną atmosferę świąt. Kolędowanie z Fundacją POLSAT było okazją, by się zatrzymać, wyciszyć i zastanowić nad tym, co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewniły jedne z najwspanialszych głosów w Polsce: Anna Wyszkoni, Natalia Szroeder, Urszula Dorosz, Jan Szydłowski, Grzegorz Płonka oraz zespół Enej.

Razem z Fundacją POLSAT kolędowała młodzież z 50 Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie oraz dzieci z Zespołu Tańca Polskiego z Józefowa.

Świąteczne spotkanie było również okazją do przedstawienia działań i osiągnięć Fundacji POLSAT w ciągu minionych 21 lat. O projektach, w które angażuje się Fundacja POLSAT, opowiedzieli m.in.: prezes Krystyna Aldridge-Holc, prof. Mirosław Wielgoś, dr Przemysław Kosiński, dziennikarze Polsatu News i „Wydarzeń” Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, a także prowadzący program „Wystarczy Chcieć” - Izabela Talabska z Olafem i Bartosz Kwiatek.

Kolędowanie z Fundacją POLSAT poprowadzili Krzysztof Ibisz i Urszula Dorosz.

Oglądaj w IPLA.TV: Kolędowanie z Fundacją POLSAT

Zobacz także:
Gaja Staroń i tradycyjne Święta w piżamie
Natalia Szroeder: To frajda sprawiać bliskim radość
Paweł Sołoducha: W Święta wybieram tradycję
Ania Wyszkoni: Mamy sushi, ale ważniejszy jest opłatek

Komentarze
© Polsat 2018