2017-11-11

Dawid Kwiatkowski gościem pierwszego odcinka „My3”

0

Nowy program dla dzieci i młodzieży zadebiutował w Telewizji POLSAT. W sobotę 11 listopada od godz. 7:45 „My3” zabrał widzów w kolorowy świat marzeń i nauki. W pierwszym odcinku gościem specjalnym był idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski.

Prowadzące i główne bohaterki - Natka, Julka i Gefi - wokalistki zespołu muzycznego My3, spytały gwiazdę o wiele interesujących tematów. Dawid przypomniał jak rozpoczęła się jego przygoda muzyczna, opowiedział jak wygląda jego dzień oraz jakim był dzieckiem.

- O to trzeba byłoby zapytać moją mamę. Ja uważam, że byłem grzecznym dzieckiem. Moja mama myśli jednak troszeczkę inaczej. Bardzo dobrze się uczyłem, byłem kujonem nawet!
- To jaką miałeś średnią?
- Zawsze byłem gdzieś tam w pierwszej trójce w klasie, raz w szkole nawet, w liceum.
- Jak miałeś dwa latka to najpierw mówiłeś czy śpiewałeś?
- Mówiłem śpiewając - może tak to nazwę - są filmiki na takich kasetach jeszcze, gdzie w wieku dwóch lat mam szczotkę babci w ręku i szaleję po domu śpiewając hymn żużla. Jak jeszcze nie umiałem dobrze mówić, to już mówiłem, że będę piosenkarzem.

Natka, Julka i Gefi przygotowały również dla młodych widzów wiele inspirujących zajęć. Wszystko po to, żeby się dobrze bawić i odkrywać swoje pasje. Ćwiczenia taneczne, kącik kulinarny, nauka rysowania - to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekały na widzów pierwszego odcinka.

Poznaj bliżej trzy kolorowe dziewczyny z „My3" - wywiad dla POLSAT.PL

Co wydarzy się w drugim odcinku „My3”? W niedzielę 12 listopada gościem programu będzie Kamil Dziliński, który zajmuje się żonglerką kontaktową, związaną z iluzją optyczną. Jak sam przyznaje „żongluje wszystkim, co wpadnie mu w ręce”. Prowadzące i dzieci obecne w studiu będą mogły wspólnie z Kamilem zgłębić tajniki żonglerki, co okaże się niezwykle magicznym doświadczeniem. W dalszej części odcinka Natka, Julka i Gefi zabiorą widzów w świat makijażu, tańca, kreatywnych zabaw i inspirujących rozmów.

„My3” w każdą sobotę i niedzielę o godz. 7:45 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
„My3” - nowy program dla dzieci i młodzieży w Polsacie

Komentarze
© Polsat 2020