2017-11-02

Bohaterowie „Naszego nowego domu” na planie „The Brain”

0

Katarzyna Dowbor pozwala sięgnąć gwiazd i zapomnieć na chwilę o codzienności. Nie dość, że pomaga ludziom w trudnej sytuacji życiowej, to jeszcze otwiera przed bohaterami programu „Nasz nowy dom” świat show-biznesu.

Piotr i jego 16-letni syn Mateusz mieszkają w Morągu. Zajmują tam mały domek w katastrofalnym stanie. Ze względu na zły stan zdrowia, który wymaga ciagłego leczenia, ojciec nie może podjąć stałej pracy. A jakby tego było mało, jakiś czas temu stracił żonę, która odeszła z powodu choroby nowotworowej.

Ulgę w dramatycznej sytuacji przyniosła mężczyznom Katarzyna Dowbor z ekipą programu „Nasz nowy dom”. Dzięki nim Piotr i Mateusz mają nowe bezpieczne lokum, które umożliwia im życie w godnych warunkach.

A jakby tego było mało, prowadząca program zabrała ich także na plan programu „The Brain. Genialny Umysł”, gdzie wzięli udział w nagraniu. W przerwie mieli okazję porozmawiać z jurorami: Anitą Sokołowską, Cezarym Żakiem, dr. Mateuszem Golą i „ReZigiuszem”, a także z prowadzącym Jerzym Mielewskim. Nie mogło się obyć bez pamiątkowych fotografii.

Oglądaj w IPLA.TV: „Nasz nowy dom” - sezon 9, odcinek 9: Morąg

Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom” - odcinek 102: Chojno
„Nasz nowy dom” - odcinek 101: Napiwoda
„Nasz nowy dom” - odcinek 100: Wągrowiec
„Nasz nowy dom” - odcinek 99: Rybienko Stare
„Nasz nowy dom" - odcinek 98: Cybulice Małe
„Nasz nowy dom” - odcinek 97: Raciszyn

Komentarze
© Polsat 2018