2017-10-26

Teleturniej „Joker” na antenie Super Polsat od 6 listopada

0

Nowy program od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 prowadzi Krzysztof Ibisz, który po dziesięciu latach wrócił jako gospodarz formatu teleturniejowego. Nagrodą główną jest 50 tysięcy złotych.

„Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na dziesięć pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich uczestnik uzyskuje cztery warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci siedmiu tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą trzech Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada - traci wtedy trzy stopnie na tabeli wygranej. Rozgrywka po utracie lub wykorzystaniu Jokerów będzie zdecydowanie trudniejsza, a jest o co walczyć. Na najlepszych czeka 50 tysięcy złotych!

- Życie zatacza kręgi. Dziesięć lat temu nagrałem ostatnie odcinki „Gry w Ciemno” i teraz z przyjemnością wracam do gatunku telewizyjnego, który szczególnie lubię, czyli teleturnieju - powiedział Krzysztof Ibisz. - Cieszę się na spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę, ale także mam cichą nadzieję, że odwiedzą mnie w studiu uczestnicy moich poprzednich programów, na przykład „Życiowej Szansy”, „Awantury o Kasę” czy „Rosyjskiej Ruletki” - dodał.

- Sądzę, że teleturnieje wracają jako forma rozrywki, ponieważ widzowie domagają się ich powrotu na telewizyjne anteny. To bardzo dla mnie miłe, że na przykład na portalach społecznościowych zawiązują się spontanicznie grupy wielbicieli, którzy elektronicznie lobbują na rzecz powrotu programów, w których rozrywkę łączy się z wiedzą i ciekawością świata - podkreśla prowadzący teleturniej „Joker”. - Dołożę wszelkich starań, aby nie tylko nikogo nie zawieść, ale też wyznaczyć nowy, wysoki poziom. W końcu, w co trudno uwierzyć, jestem o dziesięć lat starszy… - dodaje Krzysztof Ibisz.

Teleturniej „Joker” od 6 listopada na antenie Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Widzowie, którzy nie zdążą obejrzeć premierowych odcinków programu, mogą zobaczyć powtórki w Super Polsacie o godz. 19:00, również od poniedziałku do czwartku.

Super Polsat to kanał dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Komentarze
© Polsat 2018