2017-10-19

„Przyjaciółki” - odcinek 117: Ciąża goni ciążę

0

Wiktor za wszelką cenę próbuje zmazać swoje grzechy i odbudować zaufanie u Patrycji. Sytuacja z ciążą Julki przybiera nieoczekiwany obrót, a Zuza dowiaduje się, że przyczyną jej mdłości nie jest zatrucie. Jak potoczą się dalsze losy czterech przyjaciółek?

Skruszony Wiktor przeprasza Patrycję. - Nie daruję sobie tego do końca życia. Proszę cię, wybacz mi - mówi. Jako zadośćuczynienie ofiarowuje jej ogromny bukiet róż i biżuterię.

Czarek zarzuca żonie niewierność. - To nie jest moje dziecko! - krzyczy. Julka nie chce wyjawić kto jest prawdziwym ojcem dziecka. Dziewczyna nagle znika, a po powrocie okazuje się, że nie jest już w ciąży. - Dziecko! Coś Ty zrobiła - denerwuje się Anka.

Robert jest podekscytowany nowymi obowiązkami domowymi, a Inga rozpoczyna pierwszy dzień w pracy. Odzywa się do niej Jacek, fotograf. Mężczyzna czeka na nią pod budynkiem banku i całuje w usta. Speszona kobieta ucieka do domu.

Dorota próbuje zdobyć dowody na zdradę męża, ale wraz z upływem czasu dochodzi do wniosku, że Łukasz wcale nie jest taki zły. Jej powracające nadzieje na uratowanie małżeństwa przerywa wiadomość, że mężczyzna wystąpił o rozwód z orzeczeniem o winie. - Jak teraz o tym myślę, to wcale nie był taki dobry w łóżku - wyznaje z rozgoryczeniem.

Janek zaprasza do restauracji Zuzę, a ona przez mikrofon wyznaje mu miłość. - Przepraszam, że przeszkadzam, ale muszę to powiedzieć. Kocham tego faceta. Kocham Cię Jasiek! - mówi.

Zuza próbuje przekonać prezes banku do swojej strategii prowadzenia firmy, ale nagle dopadają ją mdłości i nie może uczestniczyć w ważnym zebraniu. O zastępstwo prosi swoją asystentkę, która nie wytrzymuje presji. - Rzucił mnie! Rzucił! Wrócił do tej amerykańskiej flądry! Cały czas za nim łaziła! - krzyczy przy całym zarządzie młoda kobieta nie mogąc pogodzić się z odejściem Dagmara, po czym składa wymówienie. Wszyscy są w szoku.

Patrycja wymiguje się od spotkania z przyjaciółkami, ale one decydują się odwiedzić ją w domu. Siniaki na twarzy tłumaczy przypadkowym uderzeniem przez Mikołajka.

Wiktor ląduje w szpitalu ze względu na ból mostka, a przestraszona narzeczona jedzie sprawdzić jego stan zdrowia. - Przyjechałaś do mnie, przyjechałaś. Prosiłem, żeby nie dzwonili... - mówi i ponownie prosi Patrycję o wybaczenie.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 117

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 116: Kim naprawdę jest Wiktor?
„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek
„Przyjaciółki” - odcinek 112: Meandry miłości

Komentarze
© Polsat 2018