2017-10-05

„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw

0

Romans który ma zaboleć Zuzę, nieoczekiwana propozycja Wiktora i fotografia zrobiona Indze z przystojnym mężczyzną. Wokół związków przyjaciółek zaczyna robić się naprawdę gorąco. Jak poradzą sobie z nadchodzącymi przeciwnościami losu?

Zuza przyłapuje Marka i Iwonę (swoją szefową) w gabinecie podczas seksu. Pani prezes prosi ją o zachowanie tego w tajemnicy. Wieści o romansie szybko się jednak rozchodzą. - Jestem dyskretna, ale nie wiem, jak reszta pracowników - twierdzi Markiewicz. - Rozumiem, ale młodsze nie będziemy. Nic tak nie odmładza jak facet z fajnym tyłkiem - kwituje rozmowę dyrektorka banku. 

Przyjaciółki spotykają się u Anki, która planuje podróż kamperem dookoła świata. Pomagają jej w pakowaniu. Nie wyobrażają sobie tak długiej rozłąki. Zuza zwierza się dziewczynom z tego, że Marek już pociesza się po rozstaniu z nią. - Iwona traktuje go jak kurację hormonalną - stwierdza z przekąsem.

Inga wraz z Dorotą i Zuzą wybierają się na wystawę zdjęć Jacka. Dziewczyny dobrze się bawią. Szczególnie Dorota, która oddaje się podrywaniu mężczyzn. W pewnym momencie wypija jednak o jeden kieliszek wina za dużo… Także między Ingą a fotografem stosunki coraz bardziej się zacieśniają. Podczas wystawy ktoś robi im zdjęcia w dwuznacznej sytuacji. Fotografia trafia w ręce nastoletniej Hani…

Łukasz po powrocie z pracy zastaje puste mieszkanie i liścik od Doroty. Już wie, że żona dowiedziała się o jego romansie.

Patrycja wybaczyła Wiktorowi nieoczekiwaną zmianę planów, w skutek której nie polecieli na romantyczny weekend do Paryża. Adwokat pragnie się zrehabilitować. Zaprasza Patrycję na elegancką kolację, podczas której prosi ją o rękę.

Podczas ostatniej rozmowy w domu rodziców Julka oświadcza Ance i Pawłowi, że jest w ciąży. Małżeństwo jest zaskoczone tą informacją. Planowana wyprawa kamperem staje w tej sytuacji pod znakiem zapytania.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 115

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek
„Przyjaciółki” - odcinek 112: Meandry miłości
„Przyjaciółki” - odcinek 111: Metamorfoza
„Przyjaciółki” - odcinek 110: Na ślubnym kobiercu

Komentarze
© Polsat 2018