2017-09-21

„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek

0

Inga odkrywa zalety nocnego życia, Anka usiłuje wywalczyć sobie pozycję w nowej pracy wbrew woli Pawła, a Zuza przeżywa kryzys związany z przedwczesną menopauzą. Czy miłość Patrycji i Wiktora ma szansę powodzenia?

Paweł chce wcielić w życie swój plan podróży dookoła świata. - Ja Tarzan, ty Jane. Na tym polega moja dojrzałość - mówi były adwokat. Mężczyzna ma pretensję do Anki, że ta podejmuje nową pracę. Kobieta jest już pewna, że w głowie męża zaszły poważne zmiany. Nie ma zamiaru uczestniczyć w „farsie”, jak określiła plany Pawła. Do tego w nowej kancelarii styka się z intrygami i walką o awans. Anka źle czuje się w towarzystwie ludzi, którzy biorą udział w „wyścigu szczurów”.

Zuza po wizycie u ginekologa dopatruje się u siebie początków menopauzy. Jest zdołowana i sfrustrowana takim obrotem sprawy. Bardzo boi się klimakterium i ma poczucie uciekającego czasu. Nachodzą ją refleksje nad własnym życiem. Nieoczekiwanie Jasiek zaprasza ją na nurkowanie. Spotkanie w ośrodku sportu przynosi zaskakujące skutki.

Wiktor jest śmiertelnie zakochany w Patrycji. Namawia ją, aby spędzała z nim każdą wolną chwilę. Fryzjerka zgadza się, odmawia wszystkie klientki i idzie z przystojnym prawnikiem na ekskluzywne zakupy. Partner obsypuje młodą matkę prezentami. W tym czasie synka Patrycji odbiera od niani babcia chłopca, a podczas opieki nad Mikołajem dochodzi do nieszczęścia. Malec zostają poparzony. Incydent wywołuje furię Wiktora. - Jak się kogoś kocha, to można się dla tej osoby zmienić! - wybucha, gdy Patrycja bagatelizuje sprawę.

Inga umawia się z fotografem Jackiem. Mają podpisać umowę na użyczenie wizerunku, tymczasem on zabiera ją do klubu „Relaks”. Dość frywolna atmosfera miejsca pozornie peszy Ingę. Po wypiciu drinka pozwala sobie jednak na odrobinę swobody w towarzystwie osób z agencji fotograficznej. Nieoczekiwanie natyka się na swojego partnera… Dorota zastaje całujących się Łukasza i Matyldę. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że ma to miejsce w ich rocznicę ślubu!

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 113

„Przyjaciółki” w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 112: Meandry miłości
„Przyjaciółki” - odcinek 111: Metamorfoza
„Przyjaciółki” - odcinek 110: Na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 109: Metamorfoza Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 108: Zdrady i powroty
„Przyjaciółki” - odcinek 107: Nieoczekiwana wizyta

Komentarze