2017-09-14

Anna Dereszowska zdradza sekret swojej świetnej figury

0

Gwiazda podzieliła się tajemnicą, jaka skrywa się za jej nienagannym wyglądem. Aktorka wyjawiła czy jej postura jest wynikiem świetnych genów czy też ciężkiej pracy. Jaka jest prawda?

Co tydzień można oglądać ją w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie wciela się w największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Artystka uznawana jest również za jedną z najpiękniejszych aktorek pokolenia. Wielokrotnie pojawiała się w rankingach nie tylko najurodziwszych Polek, ale i tych o najładniejszej pupie. Tysiące kobiet zachodzą w głowę jaki jest sekret jej świetnego wyglądu. Gwiazda jest mamą dwójki dzieci, a mimo to wygląda lepiej niż niejedna nastolatka.

- Śmieję się, że jestem matką egoistką, bo jeśli mam ochotę na konie, to jeździmy z dziećmi konno, gdy chcę popływać, rodzinnie idziemy na basen. Fakt, trochę je do sportu przymuszam, powtarzając schemat z własnego domu. Tenis, narty, konie, basen. Wszystkie te umiejętności zawdzięczam tacie - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem „Women’s Health”.

- Mogę powiedzieć, że ruch mam w genach, co sprawia, że jest nieodłącznym elementem mojego życia od zawsze. Wierzę, że moje dzieci również z czasem docenią zalety fizycznego wysiłku. Rodzinne sporty to podstawa, ale trzy razy w tygodniu mam czas tylko dla siebie. Wtedy biegam mój ulubiony dystans, dziesięć kilometrów. Nie robię tego dla talii, lecz dla spokoju ducha - wyznała gwiazda.

Jak widać, za każdym sukcesem stoi ciężka praca. Nawet najlepsze geny wymagają wsparcia w postaci sportu i zdrowego odżywiania. O skuteczności takiej kombinacji świadczy fenomenalny wygląd artystki, który jest jej najlepszą wizytówką.

Mona Mon

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:05 na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Anna Dereszowska wylosowała... Eda Sheerana!
Nowe konkurencje w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Oni chcą być jak...

Komentarze