2017-09-08

Nowe konkurencje w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

0

Tego w programie jeszcze nie było! Co czeka uczestników w ósmej edycji show? Warto się przekonać, bo nowe zadania z pewnością uatrakcyjnią przebojową rywalizację. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oferuje jeszcze więcej!

Pierwsze z nich to „Wyzwanie”. Uczestnik, który zobaczy na kołowrotku takie hasło, otrzyma możliwość wybrania jednej z wylosowanych przez pozostałych zawodników postaci. Oznacza to, ze dwóch artystów może wcielić się w jedną osobę! Zapowiadają się niezwykle emocjonujące pojedynki.

Druga z konkurencji to „Wypróbuj przyjaciela”. Po wylosowaniu tego hasła uczestnicy wykonają utwór z wybranym przez siebie przyjacielem. Jakie duety zobaczymy już wkrótce?

W ósmym sezonie poznamy bliżej ośmiu nowych artystów, którzy wcielą się w ikony polskiej i światowej muzyki. Na scenie konkurować będą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Mariusz Ostrowski i Marcel Sabat.

Widzów czeka doskonała zabawa, a wygrane czeki o wartości 10 tysięcy i 100 tysięcy złotych w finale przekazane zostaną na cele charytatywne.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:05 na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Krzysztof Antkowiak wyśpiewał zwycięstwo
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Oni chcą być jak...
Znamy uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze