2017-08-15

Greckie wakacje Natalii Szroeder. Zobacz fotki

0

Piosenkarka odpoczywała w malowniczej wyspiarskiej scenerii. Triumfatorka jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na urlop wybrała się z przyjaciółką i po raz pierwszy odwiedziła kraj mitycznej Ateny i Zeusa. Jak się tam bawiła?

Natalia Szroeder wiosną zdobyła Kryształową Kulę oraz czek na 100 tysięcy złotych, ale od udziału w show minęło już trochę czasu i artystka wróciła do obowiązków zawodowych. Lato upływa jej pod znakiem koncertów i spotkań z fanami. Szczęśliwie, nadarzyła się okazja, aby zrobić sobie urlop i odpocząć od codzienności. Na cel wakacyjnej podróży wybrała popularną wśród Polaków Grecję. Wypoczywała tam na jednej z wysp i podzieliła się fotografiami z wyjazdu, na których można podziwiać jej perfekcyjną figurę.

 

Będzie dużo zdjeć 🍸

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Wokalistka pozowała w kilku fasonach stroju kąpielowego m.in. na tle morskich fal. Fani nie kryli zachwytu nad opublikowanymi fotografiami. „Sexi kociak”, „Najpiękniejsza syrena”, „Mega, najpiękniejsze ciałko” - pisali. Natalia Szroeder zamieściła także kilka melancholijnych zdjęć.

Na profilu piosenkarki pojawiła się również relacja wideo, która znika dobę od publikacji. Z materiału można się było dowiedzieć, że dziewczyny chętnie spędzały czas nad hotelowym basenem, pływając na dmuchanym materacu w kształcie pączka. Natalii oraz jej koleżance dopisywał wyśmienity humor i ku uciesze obserwatorów nawzajem płatały sobie figle.

Idylliczne wakacje bez wątpienia należały się pracowitej artystce. Mamy nadzieję, że zaowocują głową pełną nowych pomysłów.

Mona Mon

Zobacz także:
Wiktoria Omyła: Nagie sesje? Jeszcze nie teraz
Żora Korolyov spełnił swoje wielkie marzenie
Z kim Ela Romanowska wypoczywała na Sycylii?
Stefano Terrazzino: Kobieta musi mieć to coś

Komentarze
© Polsat 2018