2017-07-28

Izabela Sakutova w „#Supermodelka Plus Size”

0

W programie porad udziela brafittingowa stylistka gwiazd, bieliźniany autorytet. Izabela Sakutova jest międzynarodowym ekspertem marek Panache Lingerie i doskonale wie, jak pomóc kobietom odpowiednio dobierać biustonosze. We wrześniu, na antenie Telewizji POLSAT, zobaczymy ją w roli eksperta brafittingu w programie „#Supermodelka Plus Size”.

Bielizna jest jednym z najważniejszych elementów stroju kobiety. Brafitterka marki Panache Izabela Sakutova dobierze właściwe rozmiary, odpowiednie fasony i kroje biustonoszy uczestniczkom programu „#Supermodelka Plus Size”. Dzięki temu ich biust uzyska olśniewający kształt i korzystnie wpłynie na samopoczucie. Specjalistka ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wprowadzając w 2004 roku na polski rynek markę Panache, zapoczątkowała w naszym kraju szerzenie nowej dziedziny wiedzy - brafittingu.

Izabela Sakutova jest inicjatorką i organizatorką wielu kampanii promujących zdrowie piersi i wspierających fundacje charytatywne, m.in. „Dotykam=Wygrywam”, „Modelled by Role Models - Nowy Wymiar Piękna” czy „Klinika Stanika”. Od trzynastu lat organizuje pokazy bielizny i mody plażowej. Współpracuje w tematach bieliźnianych przy licznych medialnych sesjach oraz sesjach na potrzeby projektów społecznych. Jest ekspertem brafittingowym w książkach poradnikowych oraz autorką wielu artykułów bieliźnianych publikowanych w ogólnopolskich czasopismach, między innymi w „Wysokich Obcasach”, „Elle”, „Glamour”, „In Style”, „Shape”, „Women’s Health”, „Cosmopolitan”, „Avanti”, „Joy”, „M jak Mama”, „Be Active”, „Vita”, „Dolce Vita” oraz prasie branżowej „Magazyn Mody Intymnej” i „Modna Bielizna”.

Gościła jako ekspert w wielu programach telewizyjnych i radiowych w kraju i za granicą. Współpracuje ze stylistkami oraz z blogerkami modowymi, fitnesowymi, parentowymi i branżowymi. Współpracowała jako brafitterka przy licznych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jest brafittingową konsultantką gwiazd, troszczącą się od lat o bieliźnianą garderobę m.in. Darii Widawskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandry Kisio czy Katarzyny Żak.

Uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” ufają swojej ekspertce w stu procentach, bo przekonały się, że dobrze dobrany biustonosz wpływa korzystnie nie tylko na wygląd piersi, ale także na ich samopoczucie. - Metamorfozy bieliźniane z kandydatkami na Supermodelki Plus Size zapoczątkowałam z moim zespołem brafitterskim już od momentu castingów. W dwa dni przeszło przez moje ręce pięćdziesiąt kandydatek, na których mierzyłam po dziesięć różnych krojów biustonoszy. Łącznie w tym dwudniowym okresie założyłam i dobrałam kandydatkom ponad pięćset staników! - opowiada Izabela Sakutova.

- Reakcje na dobrze dobrany rozmiar i krój biustonosza były bardzo pozytywne. Uczestniczki wielokrotnie z wielkim zdziwieniem i szerokim uśmiechem na twarzy stwierdzały, że nie powinny nosić rozmiaru, który nosiły przez wiele lat. Przeważnie był to 90C lub D, a nowo dobrany przeze mnie przykładowo rozmiar 75G sprawiał, że ich piersi były lepiej zebrane spod pach, pięknie ukształtowane i uniesione w górę, w wyniku czego odsłaniały i zarysowały talię, wyszczuplając optycznie sylwetkę o kilka kilogramów i balansując jej proporcje - wskazuje ekspertka.

Okazuje się, że podpowiedzi specjalistki dały zadziwiające rezultaty. - W dobrze dobranym rozmiarze stanika kandydatki wyglądały na osoby wyższe i pewniejsze siebie, bo stabilny i wygodny pas biustonosza pod biustem wpływał automatycznie na poprawę ich postury. Z rozmiarówką miseczek do rozmiaru brytyjskiego K, odpowiednik polskiej miseczki O i obwodami sięgającymi do rozmiaru 105 cm pod biustem, bielizna Panache łamie kult jednej, perfekcyjnej sylwetki często promowanej w masowych mediach i udowadnia, że prawdziwe piękno tkwi w różnorodności. Tym samym staje się idealnym partnerem dla programu „#Supermodelka Plus Size”, gdyż niezależnie od rozmiaru piersi kandydatek, podnosi ich biust i pewność siebie! - zaznacza Izabela Sakutova. - Zarówno podczas castingów jak i w czasie trwania programu, dobierając modelkom różnego rodzaju bieliznę odpowiednią do kolejnych wyzwań, którym miały stawić czoła, widziałam, jak rośnie ich samopoczucie i zadowolenie z tego jak wyglądają. Dla mnie, jako eksperta brafittingu, spowodowanie tego, że kobieta uwierzy w siebie, jest najlepszą zapłatą za wykonaną pracę - dodała ekspertka.

Wszystkie metamorfozy uczestniczek, które zgłosiły się do programu oraz finałowej piętnastki, która zamieszkała w domu modelek zobaczymy już we wrześniu w Polsacie.

Zobacz także:
Anna Orłowska ekspertem „#Supermodelka Plus Size”
Macademian Girl w show „#Supermodelka Plus Size”
Ewa Minge: Projektuję dla wszystkich kobiet
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Emil Biliński: Modelki zaczynają się akceptować
Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018