2017-07-15

Edyta Herbuś: Ciało jest piękne, gdy o nie dbamy

0

Artystka stara się ograniczać ilość cukru w diecie. Stawia na warzywa i kasze. Wyglądu i klasy mógłby pozazdrościć jej niejeden. Co powoduje, że tancerka i aktorka prezentuje się tak atrakcyjnie?

- Aktywne życie z pasją, radością, słońcem, serdecznością do świata i ludzi, to wpływa na dobry wygląd. Kiedy dodamy to tego zdrową dietę, wtedy już wszystko się zgadza - powiedziała tancerka agencji Newseria.

Edyta Herbuś, którą można oglądać m.in. na scenie teatru IMKA, utrzymuje, że nie stosuje radykalnych diet. Uważa, że napięcie, wywołane głodem nie działa dobrze na sylwetkę. Aktorka, która wcieliła się m.in. w rolę Poli Negri w serialu „Bodo”, twierdzi, że przesada nigdy nie jest dobra. Dotyczy to ograniczania w spożywaniu produktów, jak i ich nadmiernej konsumpcji.

- Uważam, że ciało jest piękne wtedy, kiedy jest mu przyjemnie i kiedy o nie dbamy. Można znaleźć bardziej przyjemne formy aktywnego spędzania czasu gdzie spalamy kalorie, a nie narzucamy sobie zbyt duże ograniczenia - mówi Edyta Herbuś. Tancerka dodaje, że sama ogranicza ilość wysoko przetworzonej żywności, białej mąki i cukru. Zwraca uwagę na to, żeby w jej diecie często gościły warzywa i kasze.

Zobacz także:
Hiszpańskie wakacje Klaudii Helejcio
Anita Sokołowska: Nie muszę nic udowadniać
Co łączy Kasię Sawczuk z Jackiem Jeschke?
Aneta Zając wzorem dla innych gwiazd
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?

Komentarze
© Polsat 2018