2017-06-28

Ewa Zakrzewska: Poprawiłam kondycję i ćwiczę dalej

0

Jurorka „#Supermodelka Plus Size” o swojej przemianie i nowym stylu życia. Gwiazda w ciągu dziewięciu tygodni zeszczuplała o trzy rozmiary, a na autorskim blogu opisała kulisy swojej metamorfozy. Jaki jest sekret jej świetnego wyglądu?

Ewa Zakrzewska to najbardziej rozpoznawalna twarz modelingu plus size w Polsce. Jest bardzo aktywna zawodowo - prowadzi restaurację, zajmuje się pozowaniem oraz tworzy bloga „Ewokracja". To właśnie na jego łamach dzieli się spostrzeżeniami na temat zdrowia, urody, ale również stylu życia. W jednym z wpisów odsłoniła kulisy metamorfozy jaką przeszła i wyjawiła tajemnicę utraty piętnastu kilogramów. Modelka podkreśla, że jeśli ktoś nie jest szczęśliwy, to zmiana wagi... nic nie zmieni. - To nie kilogramy czy ich brak dają nam radość życia. Gdy czujesz się źle ze sobą i nienawidzisz swojego ciała, powinieneś nad tym popracować. I dopiero wtedy z troską zająć się sobą, tak jak na to zasługujesz - pisze na www.ewokracja.pl.

 

Body. Beach. Ready. Always. #beachbodynotsorry #cialogotowenaplaze #bodypositive #beachbody

Post udostępniony przez Ewa Zakrzewska (@ewokracja)

Okazuje się, że przyczyną spadku wagi modelki była zmiana stylu życia oraz aktywność fizyczna pod okiem profesjonalnego trenera. - Wszystko zostało dobrane pod mój stan zdrowia oraz sprawność fizyczną. Nie jestem takim słabeuszem jak mi się wydawało. Ćwiczę cztery dni w tygodniu - tłumaczy Ewa Zakrzewska. Zaznacza jednocześnie, że nie katuje się żadnymi wymagającymi dietami, a jedynie odżywia się zdrowo i regularnie. Jak się okazuje, wprowadzenie zmian przyniosło pożądane efekty. W ciągu kilku miesięcy modelka z rozmiaru 52 przeszła do rozmiaru 48, a efekty dało się zauważyć gołym okiem.

Jurorka często podkreśla, że droga do miejsca, w którym jest teraz, była długa i wyboista, zarówno jeśli chodzi o wagę, jak i życie. Przez wiele lat walczyła z bulimią, a teraz walczy o większą tolerancję dla kobiet plus size. W emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych podkreśla, że nikt nie ma prawa krytykować w przykry sposób wyglądu innej osoby. To, że puszysta kobieta publikuje swoje zdjęcia w internecie nie oznacza, że promuje otyłość, a jedynie akcentuje swoje prawo do wyrażania siebie. - Sami nie chcemy zostać zranieni, ale sprawianie innym bólu przychodzi tak łatwo. Tłumacząc to tylko „szczerością”. A jak jest naprawdę? - pyta.

A według Was, jak jest naprawdę?

Mona Mon

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size” w blasku fleszy
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Emil Biliński: Modelki zaczynają się akceptować
Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018