2017-06-16

Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała

0

Jurorka „#Supermodelka Plus Size” opowiada, jak zmagała się z bulimią. Najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size w Polsce dopiero niedawno zdradziła, że zanim zajęła się modelingiem, miała ogromny problem z akceptacją swojego ciała.

- Od niedawna przyznaję się do bulimii, a robię to tylko po to, aby przestrzec innych. Wcześniej nie przyjmowałam do wiadomości, że jestem bulimiczką. A jestem nią od trzynastego roku życia - napisała na swoim blogu Ewokracja.

- Nienawidziłam swojego ciała. Zaczęłam popadać ze skrajności w skrajność: od głodówek po napady obżarstwa. Sama siebie niszczyłam. Metabolizm w końcu zwariował. Moja tarczyca wygląda dziś jak podziurawiona gąbka! Teraz naprawiam to, co kiedyś zepsułam balansowaniem na granicy zdrowia - przyznała Ewa Zakrzewska w magazynie „Flesz”.

Dziś wspiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. Dla początkujących modelek w programie „#Supermodelka Plus Size” z pewnością będzie wspaniałą mentorką. A jaką będzie jurorką? Czy będzie surowa dla kandydatek na supermodelkę plus size? Przekonamy się od września w Telewizji POLSAT w programie „#Supermodelka Plus Size”, który chce zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru.

Ewa Zakrzewska ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez „Every Model Magazine” i największe agencje na Wyspach. Karierę modelki plus size zaczynała osiem lat temu. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak „Cosmopolitan”, „Viva” czy „KMag” oraz w serwisach „Huffington Post” i „Plus Size Model Magazine”. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Show „#Supermodelka Plus Size” oparte jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji POLSAT we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018