2017-05-27

Jakie są muzyczne inspiracje Natalii Szroeder?

0

W Operze Leśnej w Sopocie utalentowana artystka zaśpiewała dwa przeboje. - Do każdego utworu mam sentyment i każdy ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. Uwielbiam „Zamienię cię” czy też „Domek z kart”. To bardzo osobiste utwory. Często mam łezkę w oku, śpiewając je na koncertach - przyznaje Natalia Szroeder.

Piosenkarka, a także współprowadząca pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2017, w sobotę wzięła udział w koncercie „Radiowy Przebój Roku”. Znów czuła duże wsparcie fanów, ale na widowni pojawili się również jej bliscy. Natalia Szroeder przyznaje, że często jeździ w trasę w towarzystwie rodziny. - Mimo, że znają już scenariusz na pamięć, to i tak za każdym razem mocno to przeżywają. Do Sopotu również ze mną przyjadą! - powiedziała przed występem. Publiczność w Operze Leśnej usłyszała „Lustra” oraz „Zamienię Cię”. Ten drugi w towarzystwie czeskiego tancerza Jana Klimenta, z którym wygrała 20. edycję „Tańca z Gwiazdami” oraz jego żony.

Triumfatorka tanecznego show jest bardzo dumna ze zdobycia Kryształowej Kuli, ale zamknęła ten etap kariery i chce otworzyć nowy. - Do tej pory program zajmował całkowicie mój wolny czas. Teraz chcę skupić się na tworzeniu muzyki - wyznała w rozmowie z POLSAT.PL.

- Mam w głowie nowe piosenki. Zdradzę, że będą ona w zupełnie innym klimacie, niż te komponowane dotychczas. Szukam inspiracji, szukam nowych dźwięków, szukam nowych melodii - dodała. Efektów jej muzycznych poszukiwań będzie można posłuchać już po wakacjach.

Zobacz także:
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Dla kogo bije serce Natalii Szroeder? To tylko plotki?

Komentarze