2017-03-08

Jessica Mercedes Kirschner nie boi się krytyki

0

Blogerka modowa była pierwszym gościem Krzysztofa Ibisza w „Demakijażu”. Na antenie POLSAT CAFE wystartował nowy sezon programu, w którym topowy polski prezenter prowadzi szczere rozmowy z gwiazdami.

Jessica Mercedes Kirschner urodziła się w Niemczech, ale wychowała się w Poznaniu. Od zawsze interesowała się branżą fashion. Już jako szesnastolatka opublikowała pierwsze zdjęcie swojej stylizacji na internetowym blogu. Kilka lat później blog skromnej nastolatki rozrósł się i stał się jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów modowych w Polsce. Największe marki są gotowe oddać fortunę za jej zainteresowanie.

Swojego bloga stworzyła w 2010 roku, a dziś cieszy się uznaniem największych projektantów i gwiazd. Pisały o niej takie magazyny jak: „Vanity Fair”, „Vogue”, „Grazia”, „Elle” czy „Glamour”. Sama o sobie mówi, że lubi być dziwna i ekscentryczna.

Co ciekawe, Jessica ukończyła gimnazjum sióstr Urszulanek. To one nauczyły ją wierności własnemu stylowi. Jak przyznaje, od zawsze lubiła eksperymentować z modą. - Lubiłam i lubię się wyróżniać - powiedziała Krzysztofowi Ibiszowi. Mimo popularności, nie jest snobką, nie pogardzi hamburgerem zjedzonym na dworcu.

W programie opowiedziała także, jak znalazła się na Fashion Week, czy czuje skrępowanie występując publicznie oraz jakie są zalety i meandry prowadzenia bloga modowego. - Każda krytyka jest słuszna - uważa. - Czytam złe komentarze na swój temat i nie mam klapek na oczach - dodała.

Jessica Mercedes Kirschner dba o ludzi, bo na bycie niemiłą szkoda jej czasu i podkreśla, że od zawsze ważna była dla niej praca. - Na wszystko trzeba umieć samemu zapracować. Trampki nie spadają z nieba - wskazała podczas rozmowy w „Demakijażu”. Pierwszą pracę podjęła już jako nastolatka. Imała się różnych zająć, była np. nianią w amerykańskiej rodzinie. - Najważniejsze dla mnie są opinie i spotkania z fanami - podsumowała najpopularniejsza polska szafiarka.

Michał Pogodowski

Demakijaż” we wtorki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Eva Rich: Marzenia się spełniają. Wystarczy chcieć
Iza Miko chodziła na spotkania AA, aby coś zjeść
Joanna Moro nie boi się szczerze mówić o uczuciach
Anita Sokołowska o śmierci ojca i wielkiej miłości
Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?

Komentarze