2016-11-20

„Festiwal Piękna 2016” na żywo w Telewizji POLSAT!

0

W pierwszy weekend grudnia aż trzy spektakularne gale organizowane w Krynicy Zdrój sprawią, że malownicze uzdrowisko, położone w sercu Beskidu Sądeckiego, stanie się światową stolicą piękna! Podczas wyjątkowych wieczorów poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę: Miss Polski, Miss Supranational i po raz pierwszy Mister Supranational. Zachwycające widowiska odbędą się pod hasłem „Festiwal Piękna 2016”.

2. grudnia w Krynicy Zdrój już po raz ósmy wybrana zostanie najpiękniejsza kobieta świata, która otrzyma tytuł i koronę Miss Supranational 2016! Miss Supranational to jeden z pięciu największych konkursów piękna na świecie obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Grand. Jest organizowany od 2009 roku, a już zaliczany jest do grona najpopularniejszych na świecie.

W tym roku będzie gościć blisko 80 kandydatek. Polskę reprezentuje Miss Polski 2014, Ewa Mielnicka. Wielkie telewizyjne show będzie transmitowała Telewizja POLSAT i zagraniczne stacje telewizyjne do około 100 krajów na świecie. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej kobiety świata, wystąpią: Michał Szpak, Andrzej Cierniewski, zespół Pectus oraz finaliści siódmej edycji „Must Be the Music. Tylko Muzyka” - duet Dharni i K-Leah. Uroczystą galę konkursu poprowadzi znakomity międzynarodowy duet: Miss Nowego Jorku 2010, Davina Reeves i Ivan Podrez.

Miss Supranational 2016 w piątek, 2 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Stephania Stegman - Miss Supranational 2015

Dzień później po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna świata, który otrzyma tytuł Mister Supranational! Blisko 40 kandydatów z każdego zakątku globu zawalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata - Mister Supranational 2016. Polskę reprezentować będzie Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz. W koncercie uświetniającym galę wystąpią: zespół Blue Cafe, argentyński artysta Patricio Arellano oraz wokalistka Monika Lewczuk - jedyna Polka, która zdobyła koronę Miss Supranational w 2011 roku. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ z tancerkami z zespołu Tomasza Barańskiego, a uroczystą galę poprowadzą Davina Reeves i Kamil Baleja.

Mister Supranational 2016 w sobotę, 3 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015

W ostatnim dniu festiwalu po raz 27. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2016! Dwadzieścia cztery finalistki Miss Polski 2016, wybrane w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski, będą rywalizować o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polski 2016. Nową królową ukoronuje ustępująca miss - Magdalena Bieńkowska. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej Polki 2016, wystąpią: Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski - znany z powracającego na antenę Polsatu programu „Idol”. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich: Tomasz Barański i Rafał Maserak. Uroczystą galę konkursu piękności poprowadzi znakomity duet: Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

Miss Polski 2016 w niedzielę, 4 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015

„Festiwal Piękna 2016” to produkcyjne wydarzenie na skalę światową - scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali MOSiR w Krynicy Zdrój i miliony widzów przed telewizorami. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Szymon Łosiewicz - od lat związany z wyborami miss. Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój.

Zobacz także:
Zobacz zdjęcia pięknych finalistek Miss Polski 2016
Czy Rafał Jonkisz wygra wśród najprzystojniejszych?
Kto zostanie najpiękniejszą kobietą świata?
Kandydatki gotowe na finał Miss Polski 2016

Komentarze
© Polsat 2018