2016-11-07

Eva Rich: Marzenia się spełniają. Wystarczy chcieć

Bohaterką ekskluzywnego wydania „Demakijaż Hollywood” była modelka i aktorka, Eva Halina Rich. O tym, jak potoczyła się jej kariera i jak trafiła z bloku na Ochocie na wzgórza Sherman Oaks w Los Angeles opowiedziała gospodarzowi programu, Krzysztofowi Ibiszowi.

Eva była świetnie zapowiadającą się gimnastyczką, zdobywała laury na międzynarodowych zawodach i gdyby nie kontuzja kolana to pojechałaby na Igrzyska Olimpijskie jako członek polskiej kadry narodowej. Los napisał dla niej inny scenariusz - jako osiemnastolatka została Miss Foto i to był moment kiedy drzwi do wielkiego świata stanęły otworem.

Zanim trafiła do Stanów, mieszkała w Warszawie. Kiedy miała 4 lata zginął jej ojciec, został porażony piorunem. - Moje życie emocjonalne zmieniło się bardzo, bo byłam córeczką tatusia i wtedy straciłam jego i jego miłość - wyznaje aktorka, która ma koncie udział w filmach z Harrisonem Fordem, Rogerem Moorem czy Pamelą Anderson.

Po raz pierwszy wyjechała za granicę na zawody gimnastyczne i dopiero wtedy zobaczyła, że świat wygląda inaczej niż w Polsce na początku lat 80-tych. Po zdobyciu tytułu Miss Foto robiła wszystko, aby stać się częścią tego kolorowego świata za granicą. - Za wynagrodzenie za pracę modelki w Polsce nie można było się utrzymać. A poza tym, ja zawsze marzyłam o byciu na okładkach na całym świecie. Jak ja coś robię to na 100%. - mówi Krzysztofowi Ibiszowi. Jako modelka pracowała w Norwegii, Niemczech i we Francji, ale dopiero w Los Angeles poczuła się jak w domu, i jej kariera nabrała zawrotnego tempa.

Była cztery razy zaręczona. Jak poznała swojego męża, Chris’a Rich’a? Nic nie zapowiadało tego, że staną na ślubnym kobiercu. - Moja agentka zorganizowała imprezę, na której jeden z mężczyzn zabiegał o moje względy, był okropnie męczący i mnie denerwował. Kiedy więc Chris wiedząc, że jestem Polką, zaczął mnie wypytywać o Polskę, to sobie pomyślałam „Jezu następny się przyczepił” i byłam dla niego naprawdę bardzo ostra. Później się dowiedziałam, że po tym wszystkim Chris rozmawiał z moją agentką i powiedział, że jestem piękną kobietą, ale zimną jak lód i nie chce mnie więcej widzieć - zdradziła bohaterka programu „Demakijaż Hollywood”. Najwidoczniej byli sobie pisani bo dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

Co jest jej wielką pasją? Jak kupiła swój dom, w którym mieszka do dziś z rodziną? Co ceni w mężczyznach i jak dba o to, by polskie zwyczaje były obecne w życiu jej rodziny? Jak to się stało, że była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek i trafiła do reklamy kręconej u boku Harrisona Forda?

Demakijaż Hollywood” w poniedziałki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Program „Demakijaż Hollywood” z Evą Haliną Rich wkrótce w IPLA.TV.

Zobacz także:
Iza Miko chodziła na spotkania AA, aby coś zjeść
Anita Sokołowska o śmierci ojca i wielkiej miłości
Barbara Kurdej-Szatan zdradza swoje sekrety
Krzysztof Ibisz skłonił do zwierzeń Katarzynę Figurę
Poznaj bliżej Kasię Zielińską! Jakich tematów nie lubi?