O filmie

Nowy rozdział z życia dzielnej indiańskiej księżniczki Pocahontas. W tym kipiącym akcją, olśniewającym prawdziwą magią Disneya filmie, spotkasz znowu swoich starych przyjaciół - zabawnych Meeko i Flita i przeżyjesz niezapomniane przygody.

 

Tym razem ścieżka życia wiedzie Pocahontas na wielki statek, którym wyrusza w podróż do Anglii. Eskortowana przez przystojnego brytyjskiego gentlemana Johna Rolfe, chroniona przez dzielnego indiańskiego wojownika o imieniu Uti, w towarzystwie swoich wiernych przyjaciół Meeko, Percy'ego i Flita, rozpoczyna swą wielką, niezwykle ważną dla członków jej plemienia misję pokojową. Z szeroko otwartymi z ciekawości oczami Pocahontas poznaje „Nowy Świat” - tętniące życiem ulice Londynu, sklepy przyciągające wzrok obfitością i feerią barw oraz ludzi, którzy z nie mniejszym zainteresowaniem przypatrują się zamorskiej piękności.

 

Na eleganckim balu na dworze królewskim Pocahontas zdaje sobie sprawę ze swych uczuć do Johna Rolfe. Tymczasem nagłe pojawienie się John Smitha, jej dawnego ukochanego, którego uważała za zmarłego, zmusza ją do dokonania wyboru - między dwiema miłościami i dwiema, całkowicie różnymi ścieżkami życia...

 

Ten zupełnie nowy film, zachwycający pełną blasku i czaru animacją, uroczymi postaciami i cudowną muzyką jest godną kontynuacją przygód kochanej przez dzieci księżniczki Pocahontas i jej przyjaciół.

Wszystkie filmy
Sortuj:
  • data emisji
  • alfabetycznie
Komentarze
© Polsat 2019