Artystka opowiedziała o tym, czego nauczył ją „Taniec z Gwiazdami”. Okazuje się, że była nie tylko praca w pocie czoła, ale i konkretne jej efekty. Mimo że Paulina Gałązka nie wygrała programu, to i tak odniosła bardzo wymierne korzyści. „halo tu polsat” w piątek, sobotę i niedzielę od godz. 8:00 w Polsacie.