The Brain. Genialny Umysł

0

Wyjątkowy talent show, który już po pierwszym sezonie stał się jednym z ulubionych wśród widzów! Jest nie tylko nowatorski, bo ukazuje siłę i zdolności ludzkiego mózgu, ale bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci. Ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy.

Uczestnicy charakteryzują się m.in. wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym oraz ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku. Swoje niesamowite i często nadnaturalne zdolności wykorzystują w różnych dziedzinach.

W każdym odcinku „The Brain. Genialny Umysł” podejmują wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, ale to do widzów należy decydujący głos. Emocje rosną z minuty na minutę aż do decydującego o zwycięstwie rozstrzygnięcia. Docenili to fani programu w wielu krajach na całym świecie, gdzie cieszył się milionową oglądalnością.

Spektakularne konkurencje gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie, a popisy uczestników oceniają i komentują charyzmatyczni jurorzy. Doktor Mateusz Gola, specjalista w dziedzinie psychologii i badań nad mózgiem, który do programu przyjechał specjalnie z USA. Pracownik naukowy University of California w San Diego, jednej z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijającej się w tej specjalności badań uczelni na świecie. Cezary Żak, wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, który jest w stanie wyrecytować 800 stron tekstu! Mistrzyni pamięci, przebojowa, spontaniczna i kochająca wyzwania aktorka Anita Sokołowska, znana z serialu „Przyjaciółki”. Od drugiego sezonu dołączył do nich Remigiusz Wierzgoń, czyli ReZigiusz, znany Youtuber, idol młodzieży i ceniony ekspert od gier komputerowych.

Show prowadzi dziennikarz i komentator Polsatu Sport: Jerzy Mielewski.

Komentarze
© Polsat 2018