Nowa muzyczna rozrywka
Stacja ogłosiła produkcję nowego formatu w lipcu 2026. - To nie jest już tajemnica, że „Hitster” pojawi się jesienią w Polsacie. Że prowadzę go ja, Piotrek Kędzierski, i ty, Ida Nowakowska - mówił w zapowiedzi w mediach społecznościowych dziennikarz, którego widzowie poznali i wspierali w „Tańcu z Gwiazdami”.
- To jest wielkie show muzyczne, gdzie wasza pamięć będzie działać, a wasze wspomnienia będą odżywać - opowiadał o programie. - To muzyczny wehikuł czasu. Będą gwiazdy, będą hity - dodała współprowadząca.
Co tam się będzie działo?
Jak zdradzał komunikat, zabawa polega na przypisywaniu utworów do czasów, z których pochodzą. Do każdej składającej się z trzech rund rozgrywki przystępują dwie drużyny gwiazd. A są to duety rodzinne, pary przyjaciół w życiu prywatnym i zawodowym, a także życiowi partnerzy artystów.
Do rywalizacji stają między innymi Edyta Górniak z Allanem Enso, Justyna Steczkowska z Leonem Myszkowskim, Mandaryna i Michał Wiśniewski, Roxie Węgiel i Kevin Mglej, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz wiele innych gwiazd estrady i ekranu.
- A ja będę nawet nie tylko prowadzić. Zapraszamy już niebawem. Będzie cudownie! - zdradziła kolejny ciekawy szczegół Ida Nowakowska, zachęcając do oglądania.
„Hitster. Muzyczna gra przebojów” jesienią 2026 roku w Polsacie.