2026-06-02

Ale Polsat to ustawił! Historia związku „Bagiego” i Magdy

Para potwierdziła to, o czym od dawna spekulowali fani produkcji „Taniec z Gwiazdami”. W 17. sezonie show podbili serca widzów, wygrywając edycję i zdobywając Kryształową Kulę. Teraz pokazali dowód na to, że w programie zdobyli coś więcej - przyjaźń, zaufanie i związek. Internauci komentują relację pary numer 9, która jest jak z bajki lub scenariusza…

Romantyczniej się nie da!

Ciemny filmik nakręcony dyskretnie z ręki. Czule objęta para wspólnie śpiewa na koncercie nastrojowy przebój Kaśki Sochackiej „Wiśnia”, a nagranie wieńczy pocałunek. „Bagi” jako topowy polski influencer doskonale wie, jak uchwycić i pokazać internautom najgorętsze momenty swojego życia. Tym razem było to oficjalne potwierdzenie związku z Magdaleną Tarnowską.

Historia pewnej znajomości

Para poznała się na planie 17. edycji „Tańca z Gwiazdami” i już pod koniec sezonu na parkiecie widoczna była łącząca ich więź, która zdaniem widzów wykraczała poza zawodową relację. W ćwierćfinale „Bagi” odegrał na parkiecie scenę oświadczyn, a oboje jeszcze w tym samym odcinku zatańczyli pierwszy poślubny taniec. Pojawiające się po programie nagrania i zdjęcia w sieci pokazujące tancerkę i Mikołaja Bagińskiego razem tylko podsycały plotki o ich ukrywanym związku.

Doskonała promocja

Utrzymujące się długo po ich udziale w programie spekulacje, udział Magdaleny Tarnowskiej w kolejnej odsłonie show w parze z uwielbianym przez widzów Piotrem Kędzierskim i powracająca obecność „Bagiego” w programach Polsatu takich jak „Farma” czy „Nasz nowy dom” to z pewnością atrakcja dla widzów. „Trzeba dać podwyżkę tej osobie, która w „Tańcu z Gwiazdami” dobiera w pary” - czytamy wśród komentarzy pod robiącym furorę w sieci filmikiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mikołaj Bagiński (@bginsky)

I żyli długo i szczęśliwie...

Pod nagraniem przeważają gratulacje i olbrzymia radość: „Oficjalnie MAGI!”, „Od początku czułam, że ta relacja jest przepiękna i nie można z niej zrezygnować”, „Popłakałam się ze szczęścia! Gratulacje Kochani, jesteście wspaniali, zasługujecie na wszystko, co najlepsze” - piszą użytkownicy mediów społecznościowych. Pojawiają się już nawet pytania o ślub, skoro zaręczyny w programie mają za sobą.

Internautom szczególnie spodobała się uwaga tanecznego mistrza Jacka Jeschke: „Kolejny Kryształ wygrany”, którym trafnie podsumował sukces w programie i życiu prywatnym pary.

19. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jesienią w Polsacie.