Magdalena Ornoch (Warszawa) - „Milionerzy” odcinek 111
Zawodowa pianistka kontynuowała swoje zmagania o milion złotych. Jak zauważył Hubert Urbański, Warszawianka przyjęła do tej pory doskonałą strategię. - Siła spokoju. Bez nerwów: pytanie i odpowiedź - podkreślił prowadzący. Uczestniczka zdradziła, że czuje się znakomicie, ale towarzyszą jej coraz większe emocje. - Z drugiej strony znam już to studio, mamy wspaniałą publiczność i twoje wsparcie, Hubercie - dodała pani Magdalena.
Przebieg gry: architektura, religia, historia sportu, geografia, fizyka
W studiu Polsatu ponownie towarzyszyli jej córka Agata oraz jej narzeczony, Edward. Zawodniczki ze stolicy nie zatrzymał nawet brak kół ratunkowych, a jej opanowanie przy coraz wyższych stawkach zaimponowało wszystkim zgromadzonym. - Czy znałaś swoją mamę od tej strony? - zapytał pełen podziwu gospodarz programu. - Dzisiaj poznaję ją z wielu nowych stron, jest fajnie! - odpowiedziała córka pani Magdaleny.
„Milionerzy” - odcinek 111:
„Milionerzy” od poniedziałku do czwartku o godz. 19:55 w Polsacie.