W Wadlewie życie powoli wraca do normy. Emilka rozpoczyna pracę w przychodni i już pierwszego dnia jest świadkiem kłótni połączonej z rękoczynami. Kulas w tajemnicy przed Anielą robi drugie podejście do matury. Sprawa Kazanowej schodzi na dalszy plan. Do czasu, kiedy na telefon uruchomiony w świetlicy w celu zbierania ewentualnych informacji o zaginionej dzwoni pewien mężczyzna.
Radek ma wyrzuty sumienia, że nie wstawił się za Julitą podczas afery z praktykami. Proponuje jej, aby oficjalnie wrócili do siebie i zamieszkali znów razem. Julita niczego bardziej nie pragnie, równocześnie jednak coraz bardziej wikła się z Florkiem w układ, który zaczyna jej przynosić realne korzyści.
„Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.