Coś się kończy, coś (wkrótce) się zaczyna
W niedzielny wieczór 10 maja 2026 roku do historii przeszła 18. edycja programu „Taniec z Gwiazdami”. Kryształowa Kula trafiła w ręce zwycięskiej pary nr 10, którą stworzyli Gamou Fall i Hanna Żudziewicz.
Widzowie poznali nie tylko laureatów programu, ale i bardzo ważną datę. 19. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystartuje już we wrześniu 2026 roku.
Bez nich to się nie uda
„Taniec z Gwiazdami” od lat współtworzy, doskonale znana i lubiana przez widzów, para prowadzących, czyli Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. W jury 18. edycji zasiadali Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda.
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 18, zobacz odcinek 10 FINAŁ:
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września 2026 roku w Polsacie.