2023-05-20

„Rodzina na Maxa” - odcinek 12: Cisza przed burzą

Dzieci wraz ze Sławkiem i Marią wyruszają na wypoczynek marzeń do Irlandii. Karolina nie może przywyknąć do pustego domu. Młody partner stara się jej pokazać dobre strony „oddechu od najbliższych”. Jednak miłe chwile szybko się kończą, kiedy za sprawą mamy Maxa do Karoliny dociera, ile partner dla niej poświęca. Kupuje mu globus i wysyła w podróż. Dla mężczyzny oznacza to jedno - koniec związku.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Celebracja wolności
Sławek, Maria i dzieci wyjeżdżają na wakacje do Irlandii. Mama trójki dzieci dopytuje o każdy szczegół przed wylotem, maskując troską swoje przerażenie. Max wszelkimi sposobami próbuje rozweselić Karolinę i sprawić, aby zbytnio nie tęskniła za dziećmi. - Powinniśmy zacząć celebrować tę wolność - mówi chłopak.

Próba pogodzenia
Julia nadal mieszka u siostry. - Powinnaś wyjść z inicjatywą. On na pewno na to czeka - doradza jej Max, działając w swoim interesie. Jednocześnie idzie z Markiem na lunch, który kończy się w barze. Zdradzony mężczyzna topi smutki w alkoholu, a potem prosi o podwózkę, aby policzyć się z Darkiem. Odreagowanie działa odświeżająco na jego relację z Julią. Czy małżeństwo uratuje swój związek?

Niezapowiedziani goście
Matka Maxa, Natalia, przyjeżdża z nagłą wizytą. Jest niezadowolona, gdy odkrywa, że Max zrezygnował z marzeń o podróży do Ameryki i zatrudnił się w korporacji tylko po to, aby udowodnić, że chce wziąć odpowiedzialność za Karolinę i jej dzieci. Powodem jej odwiedzin są także wątpliwości związane ze zdrowiem. Wizytą zaszczyca także Karolinę. Tymczasem Aśka ściąga przyjaciółkę do baru na spotkanie z Dawidem i jego chłopakiem. Nieoczekiwanie impreza przenosi się do domu Berentów.

„Zróbmy sobie przerwę”
Karolina pod wpływem Natalii dochodzi do wniosku, że powinna zwrócić Maxowi wolność i proponuje mu przerwę na podróże. - Nie chcę, abyś się dla mnie poświęcał - mówi do partnera. Nie chciałaby, aby rezygnował z czegokolwiek, o czym marzył z jej powodu. Mężczyzna odbiera to jako zakończenie relacji. - Zrywasz ze mną, to zrywasz - kwituje Max. Czy to koniec ich relacji?

„Rodzina na Maxa” - zobacz odcinek 12:

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Rodzina na Maxa w Polsacie oraz finałowych odcinków w Czwórce.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat