2022-08-08

„Szczęścia chodzą parami” od 2 września w kinach. Polecamy!

Nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość! Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”), producentem Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat Plus. W rolach głównych między innymi Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Aleksandra Domańska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Klaudia Halejcio, Krzysztof Czeczot, Maria Pakulnis i Piotr Machalica. „Szczęścia chodzą parami” w kinach od 2 września.

O czym jest film „Szczęścia chodzą parami”?
Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Obydwoje bardzo szybko decydują się na odważny krok i „pójście na całość”. Postanawiają także walczyć o łączące ich uczucie mimo przeciwności losu. - Moja bohaterka wie, że miłość to nie tylko pierwsze spojrzenie w oczy. To poświęcony czas, ciężka praca i wiele wyrzeczeń - mówi Weronika Książkiewicz.

Choć jej filmowy wybranek potrafi uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować nowy związek, musi znaleźć przyczynę swoich wcześniejszych sercowych porażek. Do tego potrzebuje jednak sporo szczęścia...

Obsada i twórcy
Poza Weroniką Książkiewicz („Mayday”, „Planeta Singli”) i Michałem Żurawskim („(Nie)znajomi”), obsadę filmu tworzą Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Planeta Singli”), Aleksandra Domańska („Mecenas Porada”, „Podatek od miłości”), Klaudia Halejcio („Gierek”, „Last minute”), Antoni Królikowski („Swingersi”, „Dywizjon 303”), Jacek Knap („Miłość jest wszystkim”), Krzysztof Czeczot („Mayday”, „Porady na zdrady”), Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”) i Piotr Machalica („Kochaj”). Producentem komedii jest Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat Plus. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

„Szczęścia chodzą parami” w kinach od 2 września 2022 roku.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat