2022-07-26

„Ninja Warrior Polska”: Karolina Gilon na torze? „Boję się!”

0

Prowadząca show zdradza, co czeka widzów w szóstej edycji programu. Karolina Gilon w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go komentuje fakt, że Igor Fojcik nie wziął udziału w eliminacjach do nowego sezonu produkcji. Prezenterka mówi również, dlaczego - choć jest wysportowana i w dobrej formie - woli oglądać zmagania uczestników z dystansu. „Ninja Warrior Polska” od 30 sierpnia we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Nowe rozdanie
Karolina Gilon jest zaskoczona informacją, że kontuzjowany Igor Fojcik nie weźmie udziału w szóstej edycji „Ninja Warrior Polska”, ale upatruje w tym szansy dla pozostałych zawodników. - Zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę, ciężko byłoby go przebić, aczkolwiek mamy inne asy w rękawie i innych superwojowników, którzy sobie poradzą - mówi. Prowadząca ma także nadzieję, że w końcu po tytuł pierwszego polskiego ninja lub Last Women Standing sięgnie reprezentantka płci pięknej. 

Strach przed wyzwaniem
Dziennikarka ujawnia również, czy sama zmierzy się z przeszkodami, które czekają uczestników. - To ja jestem tą osobą z grona prowadzących, która nigdy nie spróbowała sił na torze - przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. - Raz tylko chłopcy wrzucili mnie do basenu. Szczerze? Boję się tego toru. Wolę ten program prowadzić - żartuje gwiazda, która nie ukrywa jednak, że dba o kondycję na różne sposoby. Co jeszcze mówi o szóstej części „Ninja Warrior”?

  

Ninja Warrior Polska od 30 sierpnia we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze