2022-04-20

„Lulu”: Aktorzy na planie nowej produkcji. Zobacz zdjęcia!

0

Szczegóły serialu zdradzają między innymi Anna Dereszowska i Marta Chodorowska. Aktorzy nowej produkcji „Lulu” chwalą się w mediach społecznościowych fotkami z planu oraz dzielą informacjami o swoich bohaterach. Kto kogo polubił, a kto z kim „nie będzie mieć łatwo”? Premiera serialu „Lulu” wkrótce w Polsat Box Go, a następnie także w Polsacie.

Zacząć życie od nowa
„Lulu” to serial obyczajowy z dużą dawką pozytywnych emocji i zaskakującymi perypetiami. W roli głównej Anna Dereszowska, której bohaterka nagle całkowicie zmienia swoje życie. W efekcie zdrady męża i nagłego rozstania musi radzić sobie sama. Postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się zawodem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Anna Dereszowska jako „Lulu”
Aktorka zdradziła, że podczas pracy na planie bardzo szybko poczuła sympatię swojej do postaci, a wcielanie się w Lucynę Makowską sprawia jej dużą przyjemność. - Polubiłyśmy się. Czuję, że i Wam spodobają się jej perypetie - napisała na Instagramie. - Ale to za chwilkę. Jeszcze musimy troszkę popracować. Zdecydowanie warto czekać - dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Poznaj bohaterów serialu
Poza Anną Dereszowską w nowej produkcji Polsatu występują między innymi Przemysław Sadowski, Michał Czernecki i Marek Siudym. W kobiece role wcielają się Joanna Kurowska, Grażyna Sobocińska, a także Marta Chodorowska i Weronika Wachowska. Ta ostatnia to serialowa córka Lucyny Makowskiej. - Ja i moja nowa mama. Nie będzie jej ze mną łatwo - podpisała zdjęcie z Anną Dereszowską.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika Wachowska (@w.wachowska)

„Romanse, romanse, romanse”
Rąbka tajemnicy o swojej roli uchyliła także Marta Chodorowska. Jej postać namiesza w życiu uczuciowym pozostałych bohaterów - Poznajcie Maję. Maja sypia z mężem swojej przyjaciółki. Takie role wpadają mi ostatnio. Romanse, romanse, romanse - zauważyła aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez marta.chodorowska.official (@marta.chodorowska.official)

Premiera w Polsat Box Go
Producentem serialu jest Polot Media. Za reżyserię odpowiada Kinga Dębska. W produkcji występują także między innymi Andrzej Kłak, Violetta Arlak, Jacek Łuczak i Grażyna Sobocińska. Premiera serialu obyczajowego „Lulu” wkrótce w Polsat Box Go, a następnie także w Polsacie.

Komentarze