2022-02-14

Gwiazdy Polsatu świętują walentynki. Wideo i zdjęcia!

0

Znani i lubiani w dniu zakochanych życzą miłości i dzielą się prywatnym szczęściem. 14 lutego wiele par na całym świecie obchodzi swoje małe święto. Także gwiazdy Polsatu, które w swoich mediach społecznościowych celebrują uczucia łączące je z najbliższymi. Dodatkowo bohaterowie programów i seriali zaprezentowali swoim fanom, jak mówić „kocham Cię” w różnych językach świata.

Kochać, jak to łatwo powiedzieć
Miłość można wyrazić na wiele sposobów. Jednym z nich jest oczywiście słowne wyznanie uczucia, jakie żywimy do drugiej osoby. A że walentynki to międzynarodowe święto... Prezentują Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Katarzyna Dowbor, Ewa Wachowicz, Jerzy Mielewski, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Honorata Witańska, Antoni Królikowski, Arkadiusz Smoleński, Piotr Mróz, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Viki Gabor, Danzel i Maciej Radel.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Gdzie może się narodzić uczucie?
Sprzyjające warunki do poznania drugiej połówki panują na przykład w... Hiszpanii. Wiedzą coś o tym Magda i Wiktor, zwycięzcy czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, którzy serdecznie pozdrawiają i zapraszają do śledzenia piątej odsłony randkowego reality show. Już od 28 lutego!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Policjanci z sercem
O walentynkach pamiętali także bohaterowie innej produkcji Polsatu, „Komisarz Mama”. Oby droga do serca drugiej osoby była mniej zawiła niż kryminalne zagadki, z jakimi muszą się mierzyć członkowie ekipy Marii Matejko.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

„Walentynka dla Was”
O swoich fanach pamięta Ewa Wachowicz, która zdjęcie ze specjalnej sesji wykorzystała, aby przesłać im walentynkę. Warto śledzić nowe odcinki programu „Ewa gotuje”, bo jak mówi przysłowie, „Przez żołądek do serca”...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Dzień zakochanych na wesoło
Natomiast Ewa Błachnio, jedna z gwiazd wiosennej odsłony cyklu „Kabaret na żywo”, przygotowała dla widzów specjalne życzenia.  Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kabaret na żywo (@kabaretnazywopolsat)

Znakomity czas na zaręczyny
- Walentynki to doskonały czas na zaręczyny, a potem na ślub - podowiada Izabela Janachowska, która jest ekspertką w tych tematach. Więcej o tym, w prowadzonych przez nią programach na antenie Polsat Café.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Polsat Cafe (@polsatcafeofficial)

Miłość niejedno ma imię
Od tej dwójki uczucie bije z pełną mocą. Ale w końcu niewiele rzeczy łączy tak jak piętnaście wspólnych sezonów... A wiosną Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski w roli prowadzących w szesnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Prezenty dla najbliższych
Na co dzień Maciej Dowbor ma trzy walentynki. To żona Joanna Koroniewska i córki, dla których rankiem pospieszył po piękne kwiaty.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Życzenia nie tylko dla zakochanych
Kilka słów dla swoich fanów przygotował Krzysztof Ibisz, który podzielił się serią zdjęć z żoną Joanną. - Nasze Walentynki są każdego dnia, ale dziś życzymy dużo miłości wszystkim, nie tylko zakochanych - podkreślił prezenter.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Miłość z innej perspektywy
Natomiast Karolina Gilon wykorzystała 14 lutego, aby poruszyć związany z miłością istotny temat. - To jest bardzo ważne, by dbać o siebie i zatroszczyć się o miłość do samych siebie. To podstawa do tego, by moc obdarować tą miłością druga osobę - zaznaczyła prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Życzymy wszystkim dużo miłości!

Komentarze