2021-12-15

„Pierwsza miłość” - odcinek 3325: Na straży moralności

Waldek dokucza Marcinowi i sugeruje, że ten ma intymne relacje z Alicją. Strażak traci cierpliwość, ale koleżanka z jednostki go powstrzymuje. Złośliwy współpracownik oraz jego kompan nie mają zamiaru zakończyć insynuacji i dalej dopuszczają się bezwstydnych prowokacji. Zdenerwowany staje w obronie i rzuca się na prześladowcę.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Bartek przeżywa rozstanie z Kamilą, a Emilka trudną sytuację z ojcem. Odkąd znalazła go pijanego pod sklepem bardzo się o niego martwi. On obiecuje, że poszuka dla niego fachowej pomocy, zwłaszcza że Śmiałek wypiera swój problem. Lekarzowi udaje się załatwić dla niego konsultacje ze specjalistą od uzależnień. Przy okazji wyjawia Emilce coś, czego wcześniej nie powiedział jej o rozstaniu z Kamilą.

Anka proponuje Białemu, żeby ją odwiedził, jednak ten wymyśla wymówki, dlaczego nie może się zjawić. Dziewczyna widzi, że coś kręci i zastanawia się, dlaczego nie chce powiedzieć jej prawdy. Piotrek radzi jej, żeby trzymała się od chłopaka z daleka.

Roman mówi Ewelinie, że mu ciężko i nie może odnaleźć się we Wrocławiu, Zwierza się też, że podczas jej nieobecności Dawid źle go traktuje. Czy córka wstawi się za ojcem?

Marta nareszcie odwiedza Szczepana w jego kawalerce. Czy to jest to czego się po nim spodziewała?

Artur jest wściekły na Fabiana za to, że przez niego spędził noc na policji. Ochroniarz tłumaczy się, skąd zdobył auto. Karol żartuje z prób poprawienia sobie męskiego ego.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.