2021-11-17

„Świat według Kiepskich” - odcinek 571: Wielki sen

0

Tajemnicza, wyzywająca piękność nachodzi Ferdka we śnie. Problem w tym, że zjawa odwiedza także Halinkę... Kiepski bezskutecznie stara się ją przekonać, że to tylko ich wspólny sen, a młoda kobieta nie jest realna. Żona jednak nie wierzy w jego zapewnienia. W obliczu groźby rozwodu bezrobotny szuka pomocy u sąsiadów. Dzięki wsparciu Zofii i Oskara udaje się wyjaśnić sytuację, ale prawda jest zatrważająca.

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

„To był tylko sen!” 
Niespodziewane pukanie do drzwi budzi Kiepskiego. Okazuje się, że to ponętna blondynka, która obdarza go namiętnym pocałunkiem. Zdezorientowany alkoholik nie wie co robić, więc zamyka drzwi i wraca do łóżka. Gdy rano Halinka mówi mu, że słyszała pukanie, stwierdza, że to był sen. Zataja jednak jego szczegóły. - Poszłem żem otworzyłem, ale nikogo nie było. Tyle w temacie i koniec dyskusji - irytuje się wzbudzając zaniepokojenie żony.

Sprawa robi się poważna
Pewnej nocy ponownie ktoś dobija się do Kiepskich. Tym razem Ferdek mocno śpi, natomiast otworzyć idzie Halina. - A pani, przepraszam, to kto i do kogo? - pyta na widok nieznajomej. Gdy słyszy, że to Marysia do Ferdka, to Trzaska jej drzwiami przed nosem. Gdy po chwili otwiera, dziewczyny już nie ma, natomiast na wycieraczce leży tajemnicza koperta. Rano żąda od męża wyjaśnień i grozi rozwodem!

Podróż do wnętrza umysłu
Kiepski zwraca się po pomoc do Oskara i jego matki Zofii. Naukowiec od dziecka interesuje się tematyką snów oraz zagadnieniami związanymi z podświadomością, nadświadomością i et cetera. - Nawet kiedyś skonsturowałem specjalną elektroniczną czapkę do kontrolowania podświadomości - mówi były chłopak Mariolki. Ferdek postanawia wypróbować szpiegującą szlafmycę, a Halinka wraz z sąsiadami podgląda jego sny...

„Świat według Kiepskich” - zobacz odcinek 571:

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Renata Pałys wspomina aktorów „Świat według Kiepskich”
Sławomir Szczęśniak o aktorach „Świat według Kiepskich”

Komentarze