2021-09-25

Prowadzący „Love Island #NEWS” z wizytą w Hiszpanii

0

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski spotkali się Karoliną Gilon na „Wyspie Miłości”. Tym razem para z poprzedniej edycji miała okazję poplotkować z prowadzącą show prosto z willi. Co działo się w programie podczas minionego tygodnia i jak zachowania uczestników oceniło trio? Kogo udało się zaprosić do produkcji w roli gościa specjalnego? Zobacz czwarty odcinek „Love Island #NEWS”!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Kryjówka: zbliża czy oddala?
Dopiero po czterech tygodnia w wili, otworzono kryjówkę. - Na dobre rzeczy trzeba poczekać - żartowała Karolina Gilon. Trio zastanawiało się, czy ten specjalny czas dla par sprawi, że bliżej się poznają czy raczej poróżnią. - Czasami Wyspiątka nie dogadywały się w kwestii przekraczania granic na przykład, jeśli chodzi o dotyk - wspominała prowadząsa show. Do jakich wniosków zaprowadziła ta część rozmowy?

Gość specjalny
Karolina Gilon przygotowała dla widzów niespodziankę w postaci rozmowy z Andzią. - To była taka przygoda, której się nie spodziewałam - mówiła uczestnczka, która opuściła „Wyspę Miłości”. Nie zabrakło także tematów przyjaźni w willi i utrzymywania kontaktów z byłym partnerem. Jakie plany ma wschodząca gwiazda na przyszłość? - Najpierw muszę się zmierzyć z rzeczywistością - mówiła. A co dalej? Sprawdźcie wywiad!

„Love Island. Wyspa miłości” - sezon 3, zobacz odcinek 4:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze