2021-09-23

„Dzieci na tropie prawdy” - odcinek 4: Domowy ogródek

0

Mali reporterzy sprawdzają, co można hodować samemu, aby żyć zdrowo i ekologicznie. Czy własnoręczna uprawa warzyw i owoców jest skomplikowana? A może przeciwnie, wręcz prostsza niż się mogłoby wydawać? Jakie są zalety domowego ogródka? Wszystko, co najważniejsze na ten temat w czwartym odcinku programu „Dzieci na tropie prawdy”.

Oglądaj Dzieci na tropie prawdy online na polsatgo.pl.

Ekipa programu „Dzieci na tropie prawdy” w każdym z odcinków robi małe kroki w stronę tego, aby żyło nam się lepiej, zdrowiej i z uśmiechem. Tym razem nasz ekspert - ogrodnik Sosna - opowiada, co można wyhodować samemu, aby żyć zdrowo i ekologicznie. Czy domowe ogrodnictwo wymaga dużo pracy? Czy własnoręcznie wyhodowane warzywa i owoce są smaczniejsze? O to między innymi pytają Wanda i Maks.

Co jeszcze w czwartej odsłonie programu? Nadia sprawdza, jaka pogoda będzie w takich polskich miejscowościach jak: Pluskowęsy, Krzywo Kolano, Jednorożec, Stary Bubel czy Piekło.

Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

„Dzieci na tropie prawdy” - zobacz odcinek 4:

Dzieci na tropie prawdy w sobotę o godz. 10:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze