2021-09-01

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 3

0

Tak chwilowo wyglądał zestaw nowych par i singli, ale to nie był koniec wrażeń… Po wejściu do willi Arka i Bruno stało się jasne, że z męskiej przewagi może być tylko przeparowanie na niekorzyść dwóch innych panów. Już wiemy, kto został sam. Wtedy pojawiła się Ola, pierwsza nowa dziewczyna, gotowa jeszcze bardziej podkręcić emocje. Kto na tym najbardziej skorzystał? Co jeszcze wydarzyło się tego dnia w „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Czas podjąć decyzję
Mieli na to niecały dzień od wejścia do programu. Porozmawiać, poprzyglądać się, ocenić potencjał, a przede wszystkim poznać uczestniczki. Po to, żeby wyciągnąć wnioski, stanąć przed Kręgiem Ognia i wskazać na ich zdaniem najlepsze partnerki.

To się po prostu czuje
Tatuażysta Arek od początku nie tracił czasu. Przyszedł do programu żądny przygód, zachwycił się willą i wszystkim dookoła, więc ostatnie, co by chciał zrobić, to dokonać złego wyboru. Okazało się, że najbardziej w oko wpadła mu „czarna” Andzia. - Jest piękną kobietą. Zauważyłem, że nadajemy na takich samych falach - argumentował. W tej sytuacji singlem został Andrzej, początkowo wybrany przez Klaudię, a potem odbity przez charakterną dziewczynę. Już nie jego...

„Mamy sporo do przegadania”
Wytatuowany od góry do dołu barber Bruno dość szybko zrozumiał, że raczej nie ułoży sobie relacji z poszukującą „wydziaranego” faceta Angeliką, a Paulina nie reagowała na jego starania, zajęta Wiktorem. Z jakimi myślami podejmował decyzję? - Dziewczyna, która wybieram, to… - zaprosił do siebie Magdę, licząc na kolejne rozmowy, nieświadomy, że po spotkaniu z nim dzień wcześniej mówiła: „między nami nie ma chemii”. W efekcie bez pary pozostał Kacper, który już wcześniej stracił złudzenia, że mogą coś razem stworzyć.

Zupełnie inne równanie
Pięć par i ponownie dwóch singli. Co wynikało z takiej matematyki? Fani „Love Island” dobrze wiedzą, że w show Polsatu trzeba być gotowym na wszystko. - Poznamy się? Czekam na górze - szepnęła nowa dziewczyna i zaprosiła wolnych panów do siebie na randkę we troje. Oto Ola, wysoka blondynka o zielono-brązowych oczach i silnej osobowości.

Cisza przed burzą
Jakie zrobiła wrażenie? Andrzej i Kacper byli wyraźnie oszołomieni i niewiele z siebie wydusili podczas spotkania... Ale po spontanicznych i pełnych ekspresji reakcjach pozostałych, nikt nie ma wątpliwości, że piorunujące. Zarówno wśród panów, jak i pań. Będzie miło, czy ciskanie gromów?

Rączki na kołderkach?
Gdy już wydawało się, że do rana nic się nie wydarzy i nic nikogo nie zaskoczy, wraz z nadejściem nocy parę osób postanowiło nieco złamać zasady gry. Adrian zostawił Klaudię i poszedł przytulić się do Magdy. W tym czasie Bruno śmiało zakradł się do łóżka Oli.

Koniec z życiem singielki
Następnego dnia emocje poszybowały jeszcze wyżej. Ku zaskoczeniu wszystkich Ola została zaproszona do Kręgu Ognia, żeby wybrać partnera. Ewidentnie spodobała się jej miniona noc, bo bez wahania do swojej pary zaprosiła Bruna. - Jego poczucie humoru bardzo do mnie przemawia i uważam, że jest przystojny - powiedziała.

Tercet w niebezpieczeństwie
Magda, jako świeżo upieczona singielka, dołączyła do ekipy przystojnych singli - Kacpra i Andrzeja. Teraz muszą zrobić wszystko, aby nie odpaść z programu i najwcześniej wrócić do domu z gorącej Hiszpanii. Jaki mają plan? Przekonali się, że w czwartej edycji randkowego show miłosną strategię trzeba tworzyć natychmiast.

A tymczasem...
Napięcie w willi rośnie i daje o sobie znać szczególnie między dziewczynami. Żadna nie chce ustąpić, rosną pretensje i podziały. Szykuje się bezpardonowa walka. Zapraszamy jutro!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 3:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze