2021-06-18

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Måneskin gościem specjalnym!

0

Zwycięzcy Eurowizji 2021 po raz pierwszy w Polsce w sobotę 26 czerwca w Sopocie. Operę Leśną rozświetli prawdziwe światło księżyca! Właśnie tak należy tłumaczyć nazwę zespołu Måneskin, którego mocne, rockowe brzmienie rozpala publiczność do czerwoności! Ta grupa to wprost wulkan energii. Jako pierwsza w Polsce przekona się o tym sopocka widownia podczas Polsat SuperHit Festiwal! Transmisja występu na żywo w sobotę 26 czerwca o godz. 20:00.

Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie - w każdym kraju, w każdym mieście! Sukces na Eurowizji sprawił, że członkowie włoskiego zespołu Måneskin na brak propozycji nie mogą narzekać. Jednak to polska publiczność podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 będzie miała okazję usłyszeć go na żywo podczas pierwszego występu w naszym kraju.

Måneskin powstał w 2016 roku, a reprezentantem Włoch podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie został po wygranej na festiwalu w San Remo. W jego skład wchodzą: wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Grupa skradła serca widzów, wykonując rockową piosenkę „Zitti e Buoni”. To pierwsza wygrana Włoch w konkursie od ponad trzydziestu lat. Dzięki temu wykonaniu zespół, a w szczególności jego lider Damiano David, zyskał popularność na całym świecie. Teraz czas na występ w Polsce!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Członkowie zespołu muzykę, którą tworzą, określają jako połączenie rocka alternatywnego, funk rocka i glam rocka. Od czasu zwycięstwa na Eurowizji ich single „Zitti e buoni” oraz „I WANNA BE YOUR SLAVE” utrzymują się w czołówce najpopularniejszych utworów w serwisach streamingowych, a płyta „Teatro D'ira. Volume 1” podbija listy bestsellerów w całej Europie. Czym zaskoczą w Sopocie na scenie Opery Leśnej? Odpowiedź w sobotę 26 czerwca w Polsacie! Transmisja koncertu na żywo od godz. 20:00.

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal w piątek 25 czerwca na scenie Opery Leśnej w Sopocie od godz. 20:00 Cleo i Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm w koncercie „Płynie w nas gorąca krew”. Od godz. 21:00 Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!”,z udziałem najlepszych artystów. Wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Czesuaf, Grupa MoCarta i Jerzy Kryszak. W roli prowadzącego Piotr Bałtroczyk.

Drugiego dnia festiwalu w sobotę 26 czerwca mnóstwo muzycznych atrakcji. Koncert zespołu Enej „10 lat od wygranej w Must be the music”, a także „Najlepsi z Najlepszych”, podczas którego wystąpią między innymi sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze