2021-05-08

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 19: Pokerowa twarz

0

Piotr w tajemnicy przed rodziną wraca do hazardu. Czy uda mu się nie przegrać majątku? Wszystko zaczęło się od niewinnej gry w karty z kolegami Henryka. Chęć szybkiego zdobycia wielkich pieniędzy okazała się silniejsza od obietnicy danej Annie i sprowadziła jej męża na złą drogę. Gdy Kowalskiemu brakuje gotówki, zwraca się o pożyczkę do starej miłości.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Gosposia i jej mroczna tajemnica
Anna jest perfekcjonistką i tego samego oczekuje od swoich pracowników. Gdy zauważa niedociągnięcia w pracy Katarzyny, zastanawia się nad jej zwolnieniem. Najpierw sprawę konsultuje z Jadzią, która stara się odwieść ją od tego pomysłu. Również zakochany Zenon wstawia się za ulubioną gosposią. Kowalska jest przekonana, że da kobiecie „ostatnią szansę”, a ta w złości wyjawia jej najmroczniejsze kłamstwo, jakiego Piotr dopuścił się wobec żony.

Nie wszystko można kupić...
Gdy bogaty Kowalski jedzie po pożyczkę do dawnej miłości - Laury, Henryk jest przekonany, że Piotr zdradza Annę. Zaczyna go śledzić, bo chce zdobyć na niego twarde dowody. Była kochanka na początku nie chce pożyczyć tak dużej kwoty, ale on podstępnie wymyśla historię o swojej ciężkiej i nieuleczalnej przypadłości. Ze zdobytymi pieniędzmi jedzie do kasyna, żeby odkupić przegrany dom, a drugi Kowalski dowiaduje się, że jego przyjaciel jest śmiertelnie chory i postanawia mu pomoc.

Kolejne starcie o Elę

Nikodem znów imponuje córce Hamleta. Tym razem staje w obronie, gdy jej były chłopak pokazuje filmiki, jak pijana wpada do basenu. Kowalski zabiera rywalowi telefon i w złości rozwala o ziemię. Szulc ostrzega go, że odegra się po lekcjach, a ten do końca dnia przygotowuje się do walki, analizując wcześniejsze bójki przeciwnika. Niestety jego rozważania zdają się na nic, a do akcji wkracza... Ela!

Jak Henryk będzie chciał pomóc Bogatemu kowalskiemu? Czy Anna zwolni gosposię Katarzynę? Jaki wpływ na bójkę chłopców będzie miała Ela?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze