2021-03-31

„Domowe rozgrywki”: Trzeci sezon od 11 kwietnia w Polsacie

0

Zabawne przygody rodziny Czechoskich w nowych odcinkach komediowego mini-serialu. Jej życie do góry nogami wywróci przyjazd Mamusi, w którą wciela się Joanna Kurowska. A to dopiero początek niespodziewanych zwrotów akcji. Do obsady dołączył także Marcin Korcz. Partnerem produkcji jest Santander Bank Polska. „Domowe rozgrywki” od 11 kwietnia w niedzielę o godz. 18:40 w Polsacie.

Oglądaj serial „Domowe rozgrywki” online na IPLA.TV.

Przed nami kontynuacja historii o sytuacjach bliskich każdej rodzinie. Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny całej rodziny. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci - Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski).

Po przeprowadzce rodzina Czechoskich zyskała świetnych sąsiadów - vlogerkę kulinarną Majkę (Zuzanna Lit), która zaprzyjaźniła się z Agnieszką oraz Ryśka Pecha (Wojciech Solarz), nowego pracownika ich przydomowego warsztatu samochodowego. W tym sezonie niczym niezmącony spokój bohaterów już w pierwszym odcinku zburzy przyjazd Mamusi (Joanna Kurowska). Pojawienie się Mamusi rozpocznie serię niespodziewanych zwrotów akcji! One natomiast okażą się zwiastunem zmian nie tylko w przyszłości całej rodziny Czechoskich, ale także ich sąsiadów.

Motywem przewodnim serii będzie niezmiennie piłka nożna. W tym kontekście pojawi się nowa postać - trener, łowca młodych talentów piłkarskich (Marcin Korcz). Nowi bohaterowie wywołają lawinę zaskakujących wydarzeń i zagwarantują widzom dawkę świetnego humoru!

Na widzów trzeciego sezonu miniserialu „Domowe rozgrywki” czeka 8 sześciominutowych odcinków, które będą emitowane w Polsacie w każdą niedzielę, od 11 kwietnia o godz. 18:40.

Partnerem mini-serialu jest Santander Bank Polska.

Producentem „Domowych rozgrywek” jest firma Lulu Production.

  

Domowe rozgrywki od 11 kwietnia w niedzielę o godz. 18:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze