2021-03-30

Sportowy duch w pięknym ciele. Wyzwanie dla Miss i Mistera

0

Z najsłynniejszym na świecie torem przeszkód chce się zmierzyć wielu. Także ci, którzy mają na koncie tytuły dla najpiękniejszych osób w kraju. Miss Polski 2018 Olga Buława oraz Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz do udziału w „Ninja Warrior Polska” przystąpili z różnymi oczekiwaniami, ale przede wszystkim z dobrym nastawieniem i chęcią zabawy. Jak sobie poradzili?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Piękna, ambitna i niezwykle odważna Olga Buława lubi ekstremalne wyzwania. - Moje cele życiowe są zazwyczaj szalone i z pozoru wydają się nieosiągalne, a jednak udaje mi się je realizować – wyjaśnia utytułowana piękność. Miss Polski 2018, Miss Universe Poland 2019, Miss Congeniality Universe 2019 w jednej osobie jest absolwentką wydziału prawa, którą jeszcze do niedawna najczęściej można było spotkać w... przestrzeni powietrznej. Olga pracuje bowiem jako stewardessa.

Praca „na wysokościach” to dla niej codzienność, tak więc przechodzenie przez przeszkody, zawieszone na dużej wysokości nie powinno stanowić większego problemu. Ale czy na pewno? - Moim marzeniem jest przejście... pierwszej przeszkody - mówi. - Jak tego dokonam, chyba sama sobie kupię medal - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Buława (@olgabulawa)

Rafał Jonkisz to z kolei model, akrobata i celebryta. Mister Polski z 2015 roku, a także półfinalista Mister World 2016 powraca na tor „Ninja Warrior Polska”. - Mam duszę sportowca! Chcę się sprawdzić. Sam dla siebie - zapewnia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Jonkisz (@rafal_jonkisz)

Czy popularny akrobata wyciągnął wnioski po swoich ostatnim udziale w show Polsatu? - Tor z trzeciej edycji jest trudniejszy niż ten, na którym spróbowałem swoich sił wcześniej - stwierdza zawodnik. - Ten program to dla mnie rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa - zaznacza.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze