2021-03-14

„Świat według Kiepskich” nadal się kręci. „To tradycja Polsatu”

0

Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew o przyszłości kultowego serialu. Telewizja POLSAT pracuje nad nowymi odcinkami produkcji, która gości na małym ekranie od 1999 roku. Nina Terentiew podkreśliła, jakie znaczenie ma „Świat według Kiepskich”, a także zaznaczyła, jaki wpływ na kontynuowanie przygód bohaterów z ulicy Ćwiartki 3/4 ma Andrzej Grabowski, który wciela się w legendarną postać Ferdynanda Kiepskiego.

Oglądaj serial „Świat według Kiepskich” online na IPLA.TV

- „Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość - powiedziała Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT w rozmowie z Piotrem Witwickim, redaktorem naczelnym Interii, na łamach serwisu Styl.pl.

Nina Terentiew podczas wywiadu podkreśliła także powody, dla których powstają kolejne odcinki produkcji. - Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Odszedł Darek Gnatowski. Odszedł Ryszard Kotys, który grał Mariana Paździocha, ale w obsadzie mamy jego syna, Janusza Mariana Paździocha, który już skradł serca widzów. Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego - zaznaczyła Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT.

„Świat według Kiepskich” to najdłużej emitowany sitcom w Polsce i drugi, zaraz po serialu „Klan”, najdłużej utrzymujący się na antenie serial rodzimej produkcji.

Komentarze