2021-01-18

Anna-Maria Jaromin Miss Polski 2020. Poznaj ją bliżej!

0

Najpiękniejsza Polka dzieli się szczegółami ze swojego życia. Jaka jest prywatnie? Anna-Maria Jaromin triumfowała w 31. Narodowym Konkursie Piękności. Widzowie oglądający uroczystą galę są ciekawi nowych informacji o Miss Polski 2020. Pochodząca z Katowic 22-latka opowiedziała o swoich zainteresowaniach, pasjach i marzeniach.

17 stycznia podczas transmitowanej przez Telewizję POLSAT gali poznaliśmy Miss Polski 2020. Gdy emocje po uroczystej gali nieco opadły, to czas, aby dowiedzieć się więcej o triumfatorce. - Studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrałam specjalizację: psychokryminalistyka. Moją największą pasją jest jazda konna, którą trenuję od około dwunastu lat. W 2015 roku wygrałam Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałbym połączyć moje studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a moim największym marzeniem jest napisanie książki - wyznaje Anna-Maria Jaromin.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna-Maria Jaromin (@aniajaromin)

To nie wszystkie talenty, jakimi może się pochwalić nowa królowa. - Przez cztery lata uczyłam się grać na gitarze i uwielbiałam to robić. Teraz musiałabym sobie przypomnieć wszystkie chwyty i przez to niestety moja gitara od paru lat tylko leży i czeka, aż w końcu powrócę do tej pasji - przyznaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna-Maria Jaromin (@aniajaromin)

Anna-Maria Jaromin od najmłodszych lat uwielbia ruch. - Jako mała dziewczynka trenowałam balet. Bardzo podobały mi się stroje baletnic, które kojarzyły mi się z królewnami i właśnie dlatego moim marzeniem było zostać tańczącą królewną. Później hobby taneczne zamieniłam na hobby sportowe. Zaczęłam więc trenować pływanie i jeździć na zawody. Osiągałam nawet małe sukcesy i mam dużo medali oraz dyplomów z tamtego okresu - podkreśla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna-Maria Jaromin (@aniajaromin)

To nie wszystko, bo zamiłowanie do ćwiczenia rozmaitych układów w połączeniu z zainteresowaniem sportem przełożyło się na spore osiągnięcie. - Również w szkole podstawowej razem z moją przyjaciółką z klasy i naszą nauczycielką wychowania fizycznego stworzyłyśmy drużynę cheerleaderek, z którą jeździłyśmy na zawody wspierać nasze szkolne reprezentacje. Wygrałyśmy nawet mistrzostwa miasta, występując na jednym ze stadionów w Katowicach - zaznacza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna-Maria Jaromin (@aniajaromin)

Najpiękniejsza Polka opowiedziała także o swojej roli na uczelni. - W zarządzie Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy jestem odpowiedzialna za social media, za stronę naszego koła na Facebooku i dodawanie tam postów. Staram się angażować w zajęcia koła, jak tylko potrafię najlepiej, dlatego w ostatnim czasie brałam udział w sesji oraz nagraniach promujących uczelnię i nasze koło. Przez trzy lata w gimnazjum trenowałam siatkówkę i razem z drużyną brałyśmy udział rozgrywkach ligowych, dlatego jestem również w reprezentacji uczelni w piłce siatkowej kobiet - wyliczyła wszechstronnie uzdolniona Anna-Maria Jaromin.

Komentarze