2020-11-25

Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 24 i pół w Polsacie

0

Kultowe skecze w specjalnym programie w niedzielę 29 listopada o godz. 20:00. Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 24 i pół to podsumowanie dotychczasowych edycji legendarnej imprezy w oczekiwaniu na obchody jubileuszu 25-lecia. Na scenie między innymi Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Limo, Grzegorz Halama i stand-uper Łukasz „Lotek” Lodkowski. W roli prowadzących artyści z Kabaretu Młodych Panów.

Rybnicka Jesień Kabaretowa to festiwal premier kabaretowych, której siłą jest niepowtarzalna formuła i klimat. Ryjek jest nieprzewidywalny, zaskakujący i pełen dobrego humoru. W trakcie dwudziestu czterech edycji widzów ze sceny w Rybniku bawili najlepsi i najbardziej popularni artyści.

Specjalny program wypełnią najśmieszniejsze skecze, które prezentowali między innymi Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Limo, Grzegorz Halama i stand-uper Łukasz „Lotek” Lodkowski. W roli prowadzących rodowici Ślązacy - Kabaret Młodych Panów.

  

Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 24 i pół w niedzielę 29 listopada o godz. 20:00 w Polsacie.

Komentarze
© Polsat 2021