2020-10-14

„Przyjaciółki”: Pierwsze bliższe spotkanie Patrycji i Artura

0

Choć sąsiad coraz bardziej denerwuje Kochan, ta zgadza się na wspólny obiad. Dlaczego? Patrycja cały czas przeżywa utratę Klary i nadal nie może zacząć żyć jak dawniej. Jest drażliwa i często płacze dlatego, gdy Artur znów zakłóca jej spokój, postanawia interweniować. To kończy się dla niej w przewrotny sposób...

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Patrycja jest wściekła, ponieważ Mikołaj, który idzie do szkoły na drugą zmianę, nie może się spokojnie wyspać. Wszystko za sprawą głośnego i uciążliwego wiercenia, które od rana dobiega od nowego sąsiada z góry. Zdenerwowana postanawia zwrócić Arturowi uwagę. Gdy mężczyzna otwiera jej drzwi, nawiązuje się między nimi ostra wymiana zdań, której nikt się nie spodziewał.

Gdy Artur i Patrycja spotykają się przed blokiem z torbą zakupów i mrożonek, widać, że żałują tego, w jaki sposób zakończyło się ich ostatnie spotkanie. Kochan przeprasza sąsiada, że powiedziała o kilka słów za dużo, a nowy lokator w zamian zaprasza ją na wspólny obiad, który ma przygotować specjalnie dla niej.
- Tak przy okazji, chciałem przeprosić za dziś. Naprawdę - zaczyna Artur.
- Ja też. Skąd pan miał wiedzieć... - odpowiada Patrycja, po czym dodaje: - Nie wiem, co mnie naszło. Zazwyczaj nie zwierzam się nieznajomym...
- Sąsiedzi nie mogą być nieznajomymi. W takim razie, skoro nie ma pani głowy ani serce do gotowania, pozwoli pani, że to ja coś przygotuję zamiast tej „odżywczej” mrożonki? - nieśmiało pyta mężczyzna.
- Nie, naprawdę nie trzeba... - odpowiada zakłopotana Patrycja.
- Naprawdę nalegam. Lepiej nie jeść wcale niż jeść niezdrowo. Takie mam motto, więc zapraszam. Nie ma pani wyjścia! - namawia ją Artur.

Jak potoczy się wspólny obiad Patrycji i Artura? Czy Kochan będzie czuła się dobrze i swobodnie w jego towarzystwie? Czy dojdzie do kolejnego spotkania?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Bartłomiej Kasprzykowski: Paweł jest bliską mi osobą
Agnieszka Sienkiewicz: Dorotka nie schodzi z dobrego poziomu!
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020