2020-09-25

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 23

0

Magda i Nicki wybrały partnerów, a to dopiero początek dużego zamieszania... Teraz bez pary są Alicja, Mundek, Kornelia i Kamil. Kto opuści program, przekonamy się po głosowaniu widzów w oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”. Co zrobi porzucona Oliwia? Kolejne dni w willi będą decydujące, a przed nami wciąż dalsza część przeparowania.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Na ten moment czekali wszyscy z zapartym tchem. W kręgu ognia komplet uczestników, zarówno dotychczasowych par, jak i dwóch jeszcze niewybranych panów - Kamil i Mundek. A przed nimi Magda i Nicki. Obie mogły wskazać na dowolnego mężczyznę, który wpadł im w oko. Decyzje singielek z pewnością otworzyły nowy rozdział na „Wyspie miłości”...

Najpierw decydowała Nicki. - Choć miałam tak mało czasu, na podjęcie tak ważnej decyzji, chciałabym wybrać faceta, z którym najlepiej mi się rozmawiało i wydaje mi się, że miałam fajny kontakt i wspólne tematy - argumentowała. Dołączył do niej Mika.

Jako druga wyboru dokonywała Magda. - Jestem tutaj krótko, ale zdążyłam być na paru randkach. Poznałam wszystkich facetów, ale wybieram tego jednego, ponieważ dobrze mi się z nim rozmawia, jest ciekawą osobą. Myślę, że możemy razem zbudować coś fajnego i chciałabym go dalej poznawać - zaprosiła do siebie Igora.

To oznacza, że bez partnerów pozostali Alicja, Mundek, Kornelia i Kamil. O ich dalszym losie na „Wyspie miłości” decydowali fani programu, głosując w oficjalnej aplikacji.

Najtrudniej z nową sytuacją było pogodzić się Oliwii. Tym bardziej że Magda od początku brała pod uwagę Igora i robiła wszystko, żeby jej go odbić. - Najwyraźniej musiała go sobie upolować przed programem - skomentowała. - Jeżeli faktycznie mnie kocha to proste, że wróci, ale jak nie, to wychodzi na to, że jest, kim jest... - dodała.

Chłopak stopniowo się od niej oddalał, a jeszcze bardziej był przekonany o zmianie dziewczyny, gdy szczerze porozmawiał z Magdą o ich szansach. - Będziemy się poznawać, ale już wiem, że to jest to - wyznał, gotowy następnego dnia wszystko ujawnić Oliwii. - Powiem jej, że w ogóle nie jestem zainteresowany - stwierdził. - No i dobrze - odparła. - Zrobiłam kroki, myślę, że spore, więc teraz liczę na niego - dodała.

Igor, jak obiecywał, tak uczynił. Nie potrafił dłużej kryć emocji i zdecydował się na ostateczny krok. - Zaczynam coś do niej czuć. Chcę podjąć to ryzyko i z nią spędzić te dwa tygodnie - oświadczył kolejnego dnia Oliwii. - Jak tak postąpisz, to stracisz mnie na zawsze - powiedziała. - I uważam, że to nie jest dziewczyna dla ciebie. Nie zadowolisz jej na długi czas - dodała, ale wciąż nie mogła uwierzyć w jego zamiary. - Być może jakaś tam cząstka ci w sercu zostanie, ale szmatą dziury w sercu nie załatasz... Szkoda, że mnie zdradziłeś! - pożegnała go.

- Marnowałam tutaj czas - smuciła się Oliwia w rozmowie z Julią i Olą. Teraz zrozumiała, że najwięcej łączy ją z Mikołajem. Pocieszała się, wierząc, że może jeszcze coś z tego wyjdzie i dziękowała dziewczynom, że nie jest sama w tym bardzo trudnym dla niej momencie. Nie potrafiła jednak opanować łez...

Czy Mikołaj da jej kolejną szansę i co wydarzy się w następnym odcinku?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021