2020-04-11

Kto jest kim w serialu „Domowe rozgrywki”? Poznaj bohaterów

Oto wyjątkowa rodzina Czechoskich i nowe nietuzinkowe postacie. Przedstawiamy sylwetki osób, których kolejne przygody można śledzić od 12 kwietnia w każdą niedzielę o godz. 18:40 w Polsacie. Agnieszka, Marek oraz ich dzieci Helena i Tadzik, a także Rysiek Pech i Maja Nowak. Jakie perypetie czekają ich w drugim sezonie mini-serialu „Domowe rozgrywki”?

Kim są? Co robią? Jakie mają zalety i wady? Poznajcie ich bliżej!

Agnieszka (Barbara Wypych) - księgowa, żona Marka, matka Helenki i Tadzika. Pracuje głównie zdalnie, choć otwiera się też na nowe rozwiązania. Dużym wsparciem jest dla niej mąż, główny „żywiciel” rodziny i głowa domu. Agnieszka, korzystając ze swojego uroku, potrafi umiejętnie tą głową poruszać. Tak naprawdę to ona podejmuje decyzje dotyczące ich wspólnego życia i finansów. Umie doskonale liczyć - zawsze wszystko sprawdza dwa razy i szuka najlepszych rozwiązań.

Marek (Jakub Wieczorek) - właściciel niewielkiego przydomowego warsztatu samochodowego. Jego marzeniem jest rozwinąć firmę. Przy ogromnym wsparciu Agnieszki powoli to marzenie spełnia. Czuły mąż i dobry ojciec. Jego wadą jest to, że notorycznie się spóźnia, czym doprowadza swoją żonę do szewskiej pasji. Zapalony kibic piłki nożnej. Domator, którego trudno wyciągnąć z domu... No, chyba że na mecz.

Helena (Karina Woźniak) - zbuntowana nastolatka i „córeczka tatusia”. Ma z tatą bardzo dobry kontakt, a najbardziej łączy ich zamiłowanie do piłki nożnej. Pełna energii, czasem wybuchowa. Trudno jej utrzymać porządek.

Tadzik (Maks Balcerowski) - uroczy typ mądralińskiego intelektualisty. Mistrz riposty, który swoimi teoriami często zadziwia rodziców. Uwielbia nowinki technologiczne i liczby. Raczej stroni od sportu. Podobnie jak ojciec lubi niezdrowe jedzenie.

Rysiek Pech (Wojciech Solarz) - kolega Agnieszki z podstawówki, a obecnie pracownik warsztatu Marka. Człowiek trochę nie z tej epoki. Trudno mu się przekonać do nowinek technicznych, a kiedy przychodzi w odwiedziny, zawsze ma przy sobie... kapcie. Zupełnie nie zauważa, że wpadł w oko atrakcyjnej sąsiadce Czechoskich - Mai.

Maja Nowak (Zuzanna Lit) - atrakcyjna, zawsze uśmiechnięta gaduła. Sąsiadka Czechoskich, o którą Agnieszka jest bardzo zazdrosna, mimo że Maja podkochuje się w... Rysiu. Była cheerleaderka, a aktualnie vlogerka kulinarna na wiecznej diecie. Specjalizuje się w pieczeniu wyśmienitych ciast!

Partnerem mini-serialu jest Santander Bank Polska.
Producentem „Domowych rozgrywek” jest firma Lulu Production.

Domowe rozgrywki w niedzielę o godz. 18:40 w Telewizji POLSAT.