2020-04-08

Odcinek specjalny „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Wielkanoc

0

Emisja w niedzielę 12 kwietnia o godz. 15:45 w Polsacie. Co czeka widzów? Zapraszamy na najlepsze finałowe występy dwunastu edycji najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd. W tym wyjątkowym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawią się m.in. Michael Jackson, Rihanna, Beyoncé, Marilyn Monroe, Maria Callas, Sarah Brightman i Andrea Bocelli.

13. edycja wróci na antenę Polsatu jesienią, ale nie oznacza to, że widzowie muszą pożegnać się ze swoim ulubionym programem na aż tak długo. W niedzielę 12 kwietnia specjalny odcinek przypomni finałowe wykonania, które zapisały się w historii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Wśród wybranych występów Katarzyna Skrzynecka w podwójnej roli Sarah Brightman/Andrea Bocelli, Kacper Kuszewski jako Maria Callas, Bartłomiej Kasprzykowski jako Nat King Cole, Kazik Mazur jako Marilyn Monroe, Mateusz Ziółko jako Aretha Franklin, Maria Tyszkiewicz jako Rihanna, Adam Strycharczuk jako Violetta Villas oraz doskonałe transformacje innych uczestników show.

To nie koniec dobrych wiadomości. Emisja kolejnych odcinków specjalnych „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” planowana jest od maja!

Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, za charakteryzację odpowiedzialna jest Małgorzata Maykut, a pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert.

  

Specjalny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo w niedzielę 12 kwietnia o godz. 15:45 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze