2020-03-30

#ZOSTAŃWDOMU! Tydzień z Polsatem 30 marca - 3 kwietnia

0

Hollywoodzkie hity naszpikowane gwiazdami i seriale pełne emocji. Zobacz szczegóły! W poniedziałek Denzel Washington w megahicie „Niepowstrzymany”, a także Will Smith i Tommy Lee Jones jako „Faceci w czerni 3”. We wtorek Tom Cruise w filmie „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”. Do tego w środę Cameron Diaz i Jason Segel w komedii „Sekstaśma”, a w czwartek George Clooney i Julia Roberts w thrillerze „Zakładnik z Wall Street”. Katarzyna Dowbor i jej ekipa w programie „Nasze nowy dom” odmienią życie potrzebujących rodzin, a seriale: „Zawsze warto”, „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość” i „Gliniarze” jak zwykle nie zawiodą swoich fanów. Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK, 30 marca 2020 r.

Niepowstrzymany - godz. 20:05
1 milion ton stali, 100 tysięcy ludzi w niebezpieczeństwie i 100 minut do zderzenia! Pociąg widmo pędzi z zawrotną prędkością! Tylko jeden człowiek może zapobiec tragedii!
Znakomity thriller w reżyserii Tony'ego Scotta. Doświadczony kolejarz Frank Barnes (Denzel Washington) wraz z nowym kolegą, Willem Colsonem (Chris Pine), ma przetransportować z fabryki cynku dwadzieścia wagonów materiału. W tym samym czasie na stacji Fuller Yard dwaj inni kolejarze popełniają serię fatalnych błędów, po których ucieka im liczący trzydzieści dziewięć wagonów pociąg AWVR 777 przewożący niezwykle groźną substancję - płynny fenol. Wkrótce okazuje się, że maszyna znajduje się na kursie kolizyjnym z lokomotywą kierowaną przez Barnesa...

  

Faceci w czerni 3 - godz. 22:15
Will Smith, Tommy Lee Jones i Josh Brolin w trzeciej części kultowej science-fiction. W rękach Facetów w Czerni przyszłość całego rodzaju ludzkiego!
Agenci J (Will Smith) i K (Tommy Lee Jones) tym razem wracają do przeszłości. J widział już wiele niewytłumaczalnych i zagadkowych zjawisk w swojej piętnastoletniej karierze Faceta w Czerni, ale nic i nikt, nawet obcy, nie wprawiają go w zakłopotanie tak bardzo, jak jego sarkastyczny, małomówny partner. Gdy jednak życie K i los planety są zagrożone, musi wyruszyć w podróż w czasie, by przywrócić sprawom właściwy bieg. Odkrywa, że wszechświat ma swoje tajemnice, o których jego starszy kolega nigdy mu nie wspominał. Sekrety, które same wychodzą na jaw, gdy J współpracuje z młodym agentem K (Josh Brolin), żeby uratować partnera, agencję i przyszłość całego rodzaju ludzkiego.

WTOREK, 31 marca 2020 r.

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj - godz. 20:10
Kolejna odsłona przygód nieustraszonego Jacka Reachera. Musi zmierzyć się z aferą na najwyższych szczeblach amerykańskich sił zbrojnych! Ale ma mało czasu i coraz więcej wrogów...
Były wojskowy Jack Reacher (Tom Cruise) przyjeżdża do Waszyngtonu na spotkanie z kierującą jednostką dochodzeniową, major Susan Turner (Cobie Smulders). Po przybyciu do kwatery wojskowej odkrywa, że kobieta została aresztowana pod zarzutem szpiegostwa. Od jej adwokata, pułkownika Boba Moorcroftta (Robert Catrini), dowiaduje się, że major Turner została również oskarżona o morderstwo dwojga podwładnych w czasie misji w Afganistanie. Nie wierząc w jej winę, Reacher rozpoczyna własne śledztwo. Nie zawaha się przed niczym, żeby pomóc przyjaciółce i udowodnić przed światem jej niewinność! Nawet jeśli będzie musiał stawić czoła rządowemu spiskowi, w który zamieszani są wysoko postawieni przedstawiciele armii amerykańskiej...

  

Inwazja: Bitwa o Los Angeles - godz. 22:45
Inwazja kosmitów na Ziemię. Obcy zniszczyli największe miasta na świecie. Los Angeles staje się ostatnim bastionem ludzkości. Trwa ciężka walka o przetrwanie!
Od lat na całym świecie - w Buenos Aires, Seulu, Francji, Niemczech czy Chinach - dokumentowane są przypadki pojawienia się UFO. Ale w 2011 roku to, co kiedyś było tylko znakiem na niebie, stanie się przerażającą rzeczywistością. Ziemia zostanie zaatakowana przez nieznane siły. Podczas gdy ludzie będą świadkami upadku największych miast świata, Los Angeles stanie się ostatnim bastionem ludzkości w bitwie, której nikt się nie spodziewał. A sierżanta marines (Aaron Eckhart) i jego nowyego plutonu będzie czekać starcie z wrogiem, z jakim nigdy do tej pory nie mieli do czynienia...

ŚRODA, 1 kwietnia 2020 r.

Nasz nowy dom - godz. 20:05
Dramat sióstr i ich synów w rozpadającym się domu. Wspaniała ekipa programu „Nasz nowy dom” pomaga rodzinie w potrzebie!
W starym drewnianym domu we wsi Ochudno mieszkają dwie siostry z synami. Ze względu ma skomplikowaną sytuację rodzinną starsza z sióstr, Małgorzata, zdecydowała się przyjąć Joannę, wraz z synem Patrykiem, pod swój dach. Stary dom nie zapewnia im takiego bezpieczeństwa, jakiego potrzebują. Dziurawy dach pokryty szkodliwym eternitem, nieocieplone ściany, nieszczelne okna, jedynym źródłem ciepła są stara koza i piec kaflowy, brak łazienki i toalety, brak ciepłej wody i brak funduszy na remont – to wszystko sprawia, że życie kobiet i ich synów jest wielką udręką. Z pomocą przybywa Katarzyna Dowbor i jej pomocnicy.

  

Zawsze warto - godz. 21:10
Wypadek Rafała i Aśki, dylematy Doroty i niespodziewane spotkanie Ady z Sofią!
Ada wprowadziła się z Dorianem do nowego mieszkania, które wynajął im Kamil. Wydaje się, że największe problemy są już za nią, ale w mieszkaniu niespodziewanie pojawia się Sofia, która jest zaskoczona obecnością lokatorów. Łukasz pod presją wyznaje Dorocie, że stracił pracę, ponieważ po rozstaniu przechodził depresję. Słyszy to Majka, która zaczyna martwić się o kondycję psychiczną ojca i sugeruje matce, żeby mu wybaczyła. Rodzinę Wardeckich spotkało kolejne nieszczęście. Rafał i Aśka mieli wypadek samochodowy! Czy Antek straci rodziców?!

  

Sekstaśma - godz. 22:10
Szalona komedia z Cameron Diaz i Jasonem Segelem w rolach pary, która próbuje dodać odrobinę pikanterii do swojego związku.
Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są małżeństwem od dziesięciu lat. Para ma dwójkę dzieci. Mimo że bardzo się kochają, to w ich związku zaczyna brakować ognia. Aby znów poczuć emocje w sypialni, postanawiają wypróbować wszystkie pozycje z poradnika „Radość z seksu" i nagrać to na wideo. Niestety pikantny filmik trafia na iPady znajomych, a zdesperowana para robi wszystko, żeby usunąć go z sieci...

CZWARTEK, 2 kwietnia 2020 r.

Nasz nowy dom - godz. 20:05
Tym razem najlepsza ekipa remontowa w Polsce pomaga rodzinie doświadczonej losem lekarki, która całe życie poświeciła swoim pacjentom.
W warszawskiej dzielnicy Koło, w małym mieszkaniu mieszkają pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Kobieta całe życie poświęciła innym, kompletnie zaniedbując samą siebie. Niestety ciężka praca negatywnie odbiła się na jej zdrowiu. Jest po dwóch udarach i zawale serca. Mieszkająca z nią córka Anna samotnie wychowuje ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. To na jej barkach spoczywa ciężar utrzymania domu i opieki nad chorą mamą. Ich mieszkanie jest stare, nieprzystosowane do potrzeb rodziny, a przede wszystkim pani Ireny. Do tego jego stan zagraża bezpieczeństwu rodziny. Nowe mieszkanie dla tej rodziny zaprojektuje Maciek Pertkiewicz, a remontu dokona niezrównana ekipa Artura Witkowskiego.

Przyjaciółki - godz. 21:10
Paweł chce zostać rodziną zastępczą dla Tymka! Jak na ten pomysł zareaguje Anka? Inga ma kolejne problemy w domu, a Zuza z trudem stawia czoło nowemu wyzwaniu.
Hania sprawia kolejne problemy wychowawcze. Próbuje skłócić matkę z Maksem, nie zgadza się także, żeby mężczyzna z nimi zamieszkał. Leon, pod pretekstem remontu, ściąga Patrycję do salonu z meblami i dopytuje o okoliczności śmierci Wiki. Jego zachowanie sprawia, że podejrzenia fryzjerki przybierają na sile. Zuza postanawia się przekwalifikować. Nie może jednak w pełni skupić się na tym zadaniu, ponieważ rozpraszają ją sprawy prywatne i rozwód z Jaśkiem. Byli małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku. Anka ma już dość rozmów na temat Tymka. Uważa, że zainteresowanie Pawła losem chłopca zaczyna przeradzać się w obsesję.

  

Zakładnik z Wall Street - godz. 23:10
Trzymający w napięciu thriller w reżyserii Jodie Foster z George'em Clooneyem i Julią Roberts w rolach głównych!
Lee Gates (George Clooney), zwany „guru Wall Street", prowadzi popularny telewizyjny show, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką programu jest Patty Fenn (Julia Roberts). Pewnego dnia do studia nadawanej na żywo audycji wpada niespodziewanie Kyle Budwell (Jack O'Connell), który za sprawą wskazówek Lee stracił dorobek całego życia. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry w ciągu doby. Dzień wcześniej firma IBIS, której akcje kupił, była uznawana za uosobienie sukcesu, a potem znienacka ogłosiła bankructwo. Na wizji Kyle zadaje coraz bardziej niewygodne pytania w tej sprawie, a Lee i Patty muszą działać pod presją, aby rozwiązać zagadkę nagłego tąpnięcia. Gdy policja wchodzi do budynku stacji telewizyjnej, widzowie zamierają z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie...

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 30 marca - 3 kwietnia 2020 r.

Gliniarze - godz. 17:00
Trzy pary detektywów znów mierzą się z kryminalnymi zagadkami i zwalczaniem przestępstw na terenie Warszawy i okolic.
Czym „Gliniarze” będą się zajmować w nowych odcinkach? Intrygującą sprawą nastolatki, która zostaje pobita przez nieznanych sprawców, tropieniem sprawcy napaści na 24-letnią Romkę, tajemnicznym morderstwem zasztyletowanej kobiety, porwaniem siostrzenicy bogatego biznesmena i zagadkowym włamaniem do willi. A do tego wszystkiego każdy z funkcjonariuszy musi borykać się z życiowymi problemami.

Pierwsza miłość - godz. 18:00
Kolejne życiowe zawirowania mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. Co czeka ich tym razem?
Mateusz decyduje się na kolejny życiowy krok w związku z Emilką. Podczas warsztatów, na których jest prelegentem, mężczyzna w otoczeniu kursantów prosi Emilkę o rękę. Postawiona pod ścianą Emilka, pod wpływem nacisków publiczności, mowi "tak". W domu jednak oświadcza mu, że zmienia zdanie. Jej sprzeciw nie podoba się mężczyźnie. Między parą dochodzi do kolejnej awantury, w trakcie której Miedzianowska zostanie dotkliwie pobita przez swojego oprawcę.
Na pomysł oświadczyn wpada również Piotrek, który będzie musiał na pewien czas rozstać się z Jagodą. Dziewczyna musi wyjechać na kilka tygodni do Kanady, aby zaaopiekować się chorą babcią. Gdy para żegna się na lotnisku chłopak rzutem na taśmę kupuje pierścionek w automacie i prosi ukochaną, żeby została jego żoną. Odpowiedź dziewczyny wprowadza go w konsternację. Nie jest pewny, czy Jagoda potraktowała jego propozycję poważnie.
Po makabrycznym zabójstwie prostytutki, Mikser ukrywa się w piwnicy przyjaciela. Policja bardzo szybko trafia na jego ślad. Gdy zostaje aresztowany błaga policję, aby znaleźli Magdę. To ona jest kluczem do rozwiązania sprawy. Jego przyjaciele wynajmują prawniczkę Laurę, która ma pomóc wyciągnąć mężczyznę zza krat.

#ZOSTAŃWDOMU! Z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2021