2020-03-26

#ZOSTAŃWDOMU! Weekend z Polsatem 27-29 marca

0

Jak atrakcyjnie spędzić czas przed telewizorem? Poznaj szczegóły naszej oferty! W piątek Kevin trafi sam do Nowego Jorku, a Mariusz Pudzianowski wyciśnie siódme poty z uczestników „Tylko Jeden”. Sobotę rozpoczniemy w blasku gwiazd disco polo, wieczór rozkręci nam Shrek z wesołą kompanią, a zakończą najlepsze dowcipy bez cenzury w „Joke Show”. Niedziela to mnóstwo śmiechu i radości z kabaretem oraz Anna Mucha w serialu „W rytmie serca”. Oto weekend z Telewizją POLSAT od 27 do 29 marca. Zapraszamy!

PIĄTEK, 27 marca 2020 r.

Kevin sam w Nowym Jorku - godz. 20:00
Słynny rozrabiaka wyrusza na podbój Nowego Jorku. Dobra zabawa gwarantowana!
Zbliża się kolejne Boże Narodzenie i rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na odpoczynek świąteczny na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin (Macaulay Culkin) sam został w domu, tym razem wszyscy go bardzo pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku i raz jeszcze zostaje na święta zupełnie sam i w dodatku w obcym mieście. Tu spotyka dwóch „dawnych” znajomych: Harry’ego (Joe Pesci) i Marva (Daniel Stern) - poprzednio znanych jako „mokrzy bandyci”, którzy obecnie zmienili zakres działalności i nazwali się „bandyci - lepkie ręce”. Harry i Marv ukryli się wśród dekoracji, w domkach dla lalek, żeby pod osłoną nocy, gdy sklep opustoszeje, wyjść z ukrycia i obrabować skarbonkę z datkami na biedne dzieci. Kevin nie zamierza im na to pozwolić.

  

Tylko Jeden - odcinek 4, godz. 22:35
Jak zrzucić 12 kilogramów w tydzień? Kto wytrzyma trening z „Pudzianem”? Czy droga do serca Blanki Lipińskiej wiedzie przez żołądek?
W czwartym odcinku reality show „Tylko Jeden” uczestników czeka najcięższa dotychczasowa próba. Specjalny trening przygotował im najsilniejszy człowiek świata, były strongman i gwiazda KSW - Mariusz Pudzianowski. Dramatyczne chwile przeżyje Bartek Gładkowicz, który, aby przystąpić do walki o pozostanie w programie, musi zrzucić dwanaście kilogramów w zaledwie tydzień! Zadania nie ułatwi mu kulinarny challenge przygotowany przez Blankę Lipińską. Prowadząca show postanowiła sprawdzić, jak zawodnicy mieszanych sztuk walki radzą sobie w kuchni? Czyje danie podbiło podniebienie autorki vloga „Gotowanie dla idiotów”?

  

SOBOTA, 28 marca 2020 r.

Disco polo - 25 lat później - odcinek 3, godz. 10:35
Radek Liszewski, Łobuzy oraz Mister Dex i Playboys w trzecim odcinku programu!
Wśród gości Marcina Millera będzie formacja znana z hitów lat 90., takich jak „Kopciuszek” czy „Baju baj”. Prowadzący zapyta przedstawicieli zespołu Mister Dex, jak wygląda działalność formacji obecnie i czy próbują odbudować swoją markę sprzed lat. Poczujemy emocje koncertowe razem z radomską formacją Playboys - twórcami przebojów „Lejde” i „Fajna jest ta dziewczyna”, a z zespołem Weekend wybierzemy się na Roztańczony PGE Narodowy. Hit Radka Liszewskiego po latach, kiedy disco polo owiane było złą sławą, przywrócił dawny blask tego gatunku. A wszystko za sprawą polskich piłkarzy, którzy świętowali awans, śpiewając w szatni „Ona tańczy dla mnie”. Czy twórca przeboju zrobił dla disco polo więcej niż inni i czy miał w życiu taki moment, kiedy miał już dość tej piosenki? Młode pokolenie gwiazd w tym odcinku reprezentują twórcy hitu „Ona czuje we mnie piniądz”, czyli Łobuzy. Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music) zapytają członków zespołu o ich wizerunek, pseudonimy oraz kulisy powstawania przebojów.

  

Shrek 2 - godz. 20:05
Po pokonaniu ziejącej ogniem Smoczycy, okrutnego lorda Farquaada oraz zdobyciu ręki księżniczki Fiony, Shrek staje przed największym wyzwaniem swojego życia - spotkaniem z teściami! Jak ułożą się jego sprawy rodzinne?
Shrek i Fiona wracają z podróży poślubnej i na zaproszenie rodziców Fiony - króla i królowej Królestwa Zasiedmiogórogrodu - udają się z wizytą do ich zamku. Nowo poślubieni małżonkowie wyruszają w podróż z towarzyszącym im Osłem. Wszyscy obywatele Zasiedmiogórogrodu z szacunkiem witają powracającą księżniczkę, a jej rodzice z radością oczekują wizyty córki i nowego księcia. Nikt jednak nie przygotował ich na widok zięcia, nie wspominając już o tym, że ich ukochana córeczka też bardzo się zmieniła. Shrek i Fiona zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, że ich małżeństwo całkowicie zniszczyło plany ojca księżniczki, związane zarówno z jej, jak i jego przyszłością. Teraz król musi skorzystać z pomocy Matki Chrzestnej, przystojnego Księcia Czarującego oraz osławionego pogromcy ogrów - Kota w Butach, aby wprowadzić w życie swoją wersję zakończenia: „i żyli długo i szczęśliwie”.

  

Joke Show - odcinek 2, godz. 22:00
Żarty przeplatane anegdotami z życia opowiedziane w taki sposób, że nie da się powstrzymać śmiechu i… łez!
Co wydarzy się w drugim odcinku „Joke Show” - najzabawniejszego show Polsatu, którego gospodarzem jest Rafał Rutkowski? O nasze dobre samopoczucie zadbają jego wyjątkowi goście: aktorzy Wiktor Zborowski i Michał Piela, aktorka i parodystka Kinga Kosik-Burzyńska, a także mistrz stand-upu Michał Kempa. Wiktor Zborowski przyzna się, że niedawno zagrał w etiudzie studenckiej o lekkim zabarwieniu... erotycznym. Na wspomnienie kolegi po fachu Michał Piela popłacze się. Ze śmiechu oczywiście! Michał Kempa zdradzi, że nie lubi, gdy ktoś opowiada mu dowcipy. Z kolei Kinga Kosik-Burzyńska dojdzie do wniosku, że najlepiej „pali” się żarty po kilku wypitych „procentowych” kolejkach.

  

NIEDZIELA, 29 marca 2020 r.

Kabaret na żywo. Przystanek Radość - odcinek 5: „Ostatni dzwonek”, godz. 20:00
Takiej mobilizacji mieszkańców wsi jeszcze nie było! Czego tak zaciekle bronią radościnianie?
Do najweselszej wsi w Polsce przyjeżdża specjalna komisja rządowa i bardzo ważny gość. Kim jest ta tajemnicza persona? No i dlaczego tego samego dnia pojawia się również CBA?! Skandal jakich mało! Okazuje się, że władza zamierza zamknąć szkołę w Radości. Mieszkańcy nie mają wyjścia i postanawiają zorganizować strajk! Na pomoc w tej trudnej sytuacji przybywają goście specjalni: Kabaret Jurki, Jerzy Kryszak, Kacper Kuszewski, Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru, kabaret Chyba i zespół Poparzeni Kawą Trzy. Co z tego wszystkiego wyjdzie?

  

W rytmie serca - odcinek 5 (70), godz. 22:10
Jest piękna, seksowna i potrafi nieźle namieszać. Nie inaczej będzie i tym razem! Anna Mucha, w roli tajemniczej Karoliny wywróci do góry nogami życie mieszkańców Kazimierza nad Wisłą.
Policjant Seba (Arkadiusz Smoleński) spotyka przepiękną Karolinę (Annę Muchę), która niedawno dostała duży spadek i szuka wrażeń, tymczasem Maria (Barbara Kurdej-Szatan) stara się poradzić sobie z zawiłą historią swojej rodziny, gdy w tarapaty wpada jej niedawno odzyskany brat Karol (Antoni Królikowski). Tymczasem pod Kazimierzem rozkwita nielegalne kasyno. Kto stoi za hazardowym biznesem?

  

#ZOSTAŃWDOMU! Z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2020